لاین فیلتر شد ؟!

tablighat

Line فیلتر شد ؟!

لاین

لاین

طبق در خواست بسیاری از خانواده ها و فاش شدن حریم خصوصی برخی از افراد این برنامه هم به مانند برنامه برادر خود وی چت توسط فیلترینگ ایران فیلتر شد.

به دلیل اینکه نرم‌افزار لاین علاوه بر جمع‌آوری کلیه اطلاعات موجود در گوشی‌های کاربران و رصد ارتباطات اعضاء، حریم خصوصی آنها را نقص نموده و در عین حال این نرم افزار عامل انتشار بسیاری از محتواهای مجرمانه غیراخلاقی و مستهجن که برای نوجوانان ضررهای جبران ناپذیری را به‌دنبال داشته است.بنابراین کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در اجرای درخواست‌های متعدد خانواده های آسیب دیده ناچار به فیلتر و مسدود سازی نرم افزار مذکور گردیده است.

نرم افزار لاین که یک نرم افزار چت و برقراری ارتباطی رایگان است و در قسمتی به نام Timeline کاربران می توانند مطالب و عکس های خود را به اشتراک بگذارند و لایک بگیرند.

هم اکنون این برنامه به مانند وی چت به دلیل انتشار مصادیق مجرمانه و همچنین منتشر شده تصاویر مستهجن فیلتر شده است.البته برخی اعتقاد بر این دارند که شرکت مخابرات ایران به دلیل کم شدن کاربران خود از فیلترینگ درخواست فیلتر کردن این اپ را صادر کرده است.

طبق اخبار فاش شده فیلترینگ ایران قصد فیلتر کردن و از کار انداختن اپ هایی مثل وایبر،واتس اپ و… را دارد.

پی سی دراپ

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *