لیست انتخاب اسمارت فون در اختیار کارمندان یاهو

tablighat

ماه گذشته، Marissa Mayer مدیرعامل جدید یاهو از کارمندان خود خواست تا در محل کار خود دست از محصولات بلک بری بکشند و به جای آن از محصولات آیفون شرکت اپل استفاده کنند. هدف این بود که همه کارمندان از یک پلتفرم واحد در محل کار خود بهره ببرند. مدیرعامل جدید یاهو این فکر را کرده بود که در صورت استفاده همه کارمندان از یک پلتفرم، بهره وری در این شرکت افزایش خواهد یافت.

اخیرا Business Insider گزارش داد که Mayer رو به اجرای برنامه ای جدید با نام Yahoo Smartphones!, Smart Fun! آورده است. براساس شرایط استفاده از این برنامه، استفاده از گوشی های بلک بری در محل کار ممنوع است. یک مدیر اجرایی این شرکت اعلام کرده که نگاه یاهو به دستگاههایی است که در دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و از کارکنان خود خواسته است که از همان دستگاههای که کاربران یاهو بهره می برند در محل کار خود استفاده کنند. پس بدین ترتیب کارکنان و کاربران تقریبا می توانند نگاهی مشترک به بعضی موضوعات داشته باشند.

به همین دلیل، کارمندان شرکت یاهو که تحت نظر خانم Mayer کار می کنند مجاز به انتخاب یکی از اسمارت فون های Apple iPhone 5, Samsung Galaxy S III, HTC One X, HTC EVO 4G LTE یا Nokia Lumia 920 می باشند و نه تنها شرکت هزینه مربوط به خرید اسمارت فون برای کارمندان را می دهد بلکه هزینه های ماهیانه مربوط به قبض این دستگاهها را نیز پرداخت می نماید. همچنین این شرکت پشتیبانی از محصولات بلک بری را متوقف می کند.

ما بسیار خوشحالیم که این برنامه جدید را با شما به اشتراک می گذاریم. ما امروز برنامه Yahoo Smart Phones!, Smart Fun! را معرفی می کنیم. یاهو پشتیبانی خود از بلک بری را قطع و تمرکز خود را برروی اسمارت فون هایی که هم اکنون در ۲۲ کشور جهان وجود دارند قرار می دهد.

چند هفته پیش ما اعلام کردیم که ما تمرکز خود را برروی اسمارت فون هایی که در سطح دنیا نفوذ بیشتری دارند قرار خواهیم داد. در حالت ایده آل، ما از کارمندان خود می خواهیم تا دستگاههایی شبیه با کاربرانمان داشته باشند، پس ما می توانیم همانگونه که کاربران بسیار زیاد ما فکر و کار میکنند، فکر و کار کنیم.

در حرکتی رو به جلو، ما به شما انتخاب از بین دستگاههای اعلام شده را پیشنهاد می کنیم که البته هزینه های ماهیانه آن نیز پرداخت خواهد شد (هزینه مربوط به تلفن همراه و داده ها). گوشی های هوشمندی که در این برنامه ما قرار دارند و کارمندان از بین آنها مجاز به انتخاب هستند عبارتند از:

* Apple iPhone 5
* Android:
– Samsung Galaxy S3
– HTC One X
– HTC EVO 4G LTE
* Windows Phone 8:
– Nokia Lumia 920

ما از هم اکنون گرفتن سفارش را شروع کرده ایم.

این مطالب یادداشتی از Marissa Mayer مدیرعامل یاهو به کارمندان خود می باشد.

businessinsider

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *