مایکروسافت آفیس ۳۶۵ معرفی شد

tablighat

به نظر می رسد که تمام شایعاتی که در مورد آفیس جدید مایکروسافت بگوش می رسید، امروز رنگ واقعیت به خود گرفت و از این نسخه از نرم افزار رسما پرده برداری شد. اولین نکته ای که در مورد این نسخه از آفیس می بایست بدانید این است که نام آن آفیس ۱۵ یا آفیس ۲۰۱۳ نیست، بلکه این نسخه آفیس ۳۶۵ نام دارد.

در این نسخه از آفیس ویژگی هایی جدید در ارتباط با ویندوز ۸ نیز دیده می شود. حتما می پرسید چه ویژگی هایی؟ خب چه چیز بهتر از یک رابط کاربری لمسی و دوست داشتنی. Office 365 به کاربر اجازه می دهد تا همانطور که با ماوس و کیبورد به کار با آن می پردازد، بتواند بصورت لمسی نیز برروی یک صفحه نمایش لمسی به انجام فعالیت های مورد نظر خود بپردازد. پس یکی از ویژگی های این نسخه از آفیس پشتیبانی آن از انواع مختلف ورودی هاست، حتی در آن به ورود اطلاعات و داده ها از طریق قلم های مخصوص نیز اهمیت داده شده است.

حال اپلیکشن هایی مانند OneNote و Lync are نیز در مجموعه گنجانده شده اند و آنها نیز دارای ویژگی رابط کاربری لمسی می باشند. برای کاربرانی که به دنبال تهیه یک تبلت ویندوز RT هستند خبر خوب این است که Office Home و Student 2013 RT برروی تبلتشان وجود خواهد داشت.

کلیه محتوا قابلیت ذخیره سازی برروی SkyDrive را خواهند داشت و کاملا با این سرویس کلود هماهنگ می باشند. اسکایپ نیز هم اکنون بخشی از نرم افزار بزرگ آفیس خواهد بود، که می تواند باعث برقراری ارتباط بین شما و همکاران و یا دوستان شما شود، مخصوصا هنگامی که باهم مشغول انجام یک پروژه مشترک هستید.

ویژگی People Card، بدست آوردن هرگونه اطلاعات از لیست مخاطبین (contacts) و از روی هر اپلیکشنی در درون آفیس را راحت و آسان می کند. Office 365 در ۴ نسخه منتشر می شود،  Home Premium, Small Business Premium, ProPlus و Enterpris.

هنوز هیچگونه اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان دقیق عرضه آن منتشر نشده است، اما کسانی که علاقمند به آفیس ۳۶۵ می باشند و نمی توانند منتظر عرضه آن بمانند، می توانند سری به اینجا بزنند و customer preview آن را چک کنند (به ویندوز ۷ یا ۸ نیاز می باشد).

slashgear،pcwar

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *