مایکروسافت ایکس باکس ۷۲۰ در ۲۱ May رونمایی می شود

tablighat

مایکروسافت ایکس باکس ۷۲۰ در ۲۱ May رونمایی می شود

ایکس باکس 720

ایکس باکس ۷۲۰

فقط به این فکر کنید،در کمتر از یک ماه دیگر شرکت بزرگ مایکروسافت شما را متحول خواهد کرد،کم کم پس از چند سال انتظار ها به پایان می رسد و میتوانیم شاهد یک دستگاه خارق العاده باشیم، ایکس باکس ۷۲۰ شاید بتواند یک شاهکار در عرضه کنسول های بازی باشد که تاکنون مانند آن نبوده و تا ۲ماه دیگر شاهد حضور آن در ویترین فروشگاه ها باشیم.

دو منبع بزرگ  Game Informer و Kotaku تایید کرده اند که شرکت مایکروسافت در حال ارسال دعوت نامه برای برخی از خبرنگاران مطبوعاتی است. زمان این رویداد بزرگ مایکروسافت ۱۰ صبح روز ۱۰ ماه May است و مکان آن در دفتر مرکزی مایکروسافت است.

Major Nelson یک کارگردان تلوزیونی در بلاگ خود اینگونه نوشته است که:

روز سه شنبه ۲۱ May،آغاز نسل جدیدی از بازی ها ، تلویزیون و سرگرمی های متنوع خواهد بود.ما در حال ترتیب دادن یک رویداد مطبوعاتی ویژه هستیم و از شما دعوت می کنیم به همراه ما در این مراسم از طریق صفحه زنده ایکس باکس Xbox.com، ویا اگر جزو شهروندان ایالت متحده آمریکا و یا کانادا هستید حتما به تماشای شبکه ی Spike TV بنشینید.این رویداد به طور زنده از این دو طریق برای شما پخش می شود.

ما تمام تلاش خود را برای آماده سازی این محصول طی این چند سال را به شما نمایش می دهیم که چگونه به طور جدی بروی این محصول کار کرده ایم تا محصولی ایده آل را برای شما به ارمغان بیاوریم.

به نظر شما نسل بعدی کنسول های بازی شرکت مایکروسفات یا همان ایکس باکس ۷۲۰ چگونه خواهد بود؟؟؟ آیا قرار است تمام بازی های آن به صورت آنلاین باشد و فقط به یک کانکشن اینترنتی نیاز است؟؟؟؟

,TechnoBuffalo GAME INFORMERKOTAKU

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *