مدیر سامسونگ اعلام کرد ویندوز۸ بهتر از ویندوز ویستا نیست!

tablighat

مدیر سامسونگ اعلام کرد ویندوز۸ بهتر از ویندوز ویستا نیست!

windows 8

windows 8

شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد شرکت مایکروسافت در مورد سیستم عامل ویندوز ۸ خود زیاد موفق نبوده است، اما یکی از مسئولین شرکت سامسونگ پا را یه قدم جلوتر گذاشته و می گوید:

من فکر نمی کنم سیستم عامل ویندوز۸ مایکروسافت بهتر از نسخه قبلی ویندوز یعنی پلتفرم ویستا هم باشد.

Dong-Soo Jun رئیس بخش بزینس مموری شرکت سامسونگ این موضوع را به Korea Times اعلام کرد. در حالیکه شرکت فوجیتسو هم قبلا ویندوز۸ را بدلیل کاهش فروش خود در بخش پی سی ها سرزنش کرده بود، این اولین بار است که یکی از شرکای مایکروسافت با جرات مقایسه ای بین ویندوز ویستا و ویندوز۸ انجام می دهد و این نسخه را شکستی برای مایکروسافت می داند.

البته ممکن است دلیل اظهار نظر این مدیر سامسونگ هم بدلیل کاهش کلی فروش پی سی ها باشد و احتمالا منظورش این بوده که ویندوز۸ هم کمکی به فروش بیشتر کامپیوترهای شخصی نکرده است.

درباره ویندوز۸:

ویندوز۸ به همراه ویژگی های جدیدی ،از سرویس های جدید ایکس باکس گرفته تا فیلمها، بازیها و اسکایپ. سخنرانان مایکروسافت (که شامل استیو بالمر مدیر عامل هم می شدند) بارها این موضوع را تکرار کردند که پی سی های ویندوز ۸ “بهترین پی سی ها” تاکنون می باشند.در حال حاضر حدود ۶۷۰ میلیون پی سی وجود دارد که سازگار با ویندوز ۸ می باشند و بالمر انتظار دارد که حدود ۴۰۰ میلیون به همراه سیستم عامل ویندوز۸ نیز به این تعداد اضافه شود.

 

Translator

bgr

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *