عرضه‌ مسیر عشق نسخه زیر صفر در آپریل ۲۰۱۳

tablighat

عرضه‌ مسیر عشق نسخه زیر صفر در آپریل ۲۰۱۳

استودیوی «رسانا شکوه کویر» که بازی‌های «قتل در کوچه‌های طهران» و «گربه‌ی قجری» را در کارنامه دارد، در آخرین تلاش خود، مشغول آماده سازی یک بازی ادونچر دو بعدی – دو و نیم بعدی است که در در مورد جنگ ایران و عراق است و قرار است به عرضه‌ی جهانی برسد. «مسیر عشق: زیر صفر» (The Way of Love: Sub Zero) نام این عنوان است. استودیوی «رسانا شکوه کویر» که بازی‌های «قتل در کوچه‌های طهران» و «گربه‌ی قجری» را در کارنامه دارد، در آخرین تلاش خود، مشغول آماده سازی یک بازی ادونچر دو بعدی – دو و نیم بعدی است که در در مورد جنگ ایران و عراق است و قرار است به عرضه‌ی جهانی برسد. «مسیر عشق: زیر صفر» (The Way of Love: Sub Zero) نام این عنوان است.

مسیر عشق

مسیر عشق

به گزارش سایت معتبر ادونچرگیمرز؛ این بازی اولین جنگ خلیج بین دو کشور   همسایه یعنی ایران و عراق در دهه‌ی ۸۰ میلادی را دست‌مایه‌ی روایت خود      قرار داده است و بازی‌کننده را به آن فضا می‌برد. بنا بر این گزارش، این بازی دو  قهرمان قابل بازی دارد که یکی از آن‌ها، خلبان نیروی هوایی جمهوری اسلامی است که به او خیانت شده است و در حالی که وظیفه داشته اسناد مهمی را به ستاد برساند، در مخمصه‌ای گیر افتاده است. عاصف توسط نیروهای بعثی دستگیر شده است و در اولین قدم باید این اسناد را در جای امنی پنهان کند. شخصیت بعدی، رسول نام دارد که قرار است او را نجات دهد.

این بازی یک بازی ماجرایی سوم شخص با گرافیک ۲٫۵ بعدی است که المان‌های سبک ماجراجویی را با بسیاری از مضامین نجات، جاسوسی، جنگ و ملودرام ترکیب کرده است. گفتنی است که مراحل ساخت این بازی تکمیل شده است و در حال حاضر در مرحله‌ی ترجمه و صداگذاری به زبان انگلیسی است تا در ماه آپریل به صورت دیجیتال به بازار عرضه شود.

اطلاعات بازی:

پلتفرم مقصد PC
زاویه دید
Third-Person
کنترل Point-and-click
گیم‌پلی Quest
ژانر Thriller
مضمون Rescue, Spy, War
سبک گرافیکی
Illustrated realism
Presentation ۲D or 2.5D
عرضه به صورت:
Internet download
tablighat

عرفان

خالق من «بهشتی» دارد، نزدیک، زیبا و بزرگ؛ و «دوزخی» دارد، به گمانم کوچک و بعید؛ و در پی دلیلیست که ببخشد ما را ... «دکتر علی شریعتی»

یک پاسخ

  1. آرش گفت:

    من سر جایی که باید سگارو رد کرد موندم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *