مشارکت سونی و پاناسونیک جدی تر میشود

tablighat

مدتی قبل خبری منتشر شد که از احتمال مشارکت شرکت های سونی و پاناسونیک حکایت می کرد. اما دیروز رویترز گزارش داد که شرکت های سونی و پاناسونیک، دو شرکت بزرگ پیشگام در تولید محصولات و لوازم الکترونیکی، در هفته آینده همکاری خود را با هدف توسعه و تولید انبوه نسل بعدی تلویزیون های OLED اعلام خواهند کرد.

براساس ادعای منابع مختلف در حال حاضر ۲ شرکت بزرگ رقیب سونی و پاناسونیک در حال کار و مذاکره برای تولید صفحه نمایش هایی مقرون به صرفه تر هستند، این دو شرکت رقیب شرکت هایی نیستند جز دو شرکت کره ای ال جی و سامسونگ که در این زمینه سخت در تلاشند.

مدت تقریبا زیادی است که گزارش شده شرکت های سامسونگ و ال جی کار در این صنعت را برای شرکت های ژاپنی بسیار مشکل کرده اند. اما مشارکت شرکت هایی مانند سونی و پاناسونیک با هدف تسلط دوباره بر این بازار انجام می شود، مشارکتی که به احتمال فراوان به نفع آنها خواهد شد.

باید دید که در نهایت نتیجه این همکاری به کجا می انجامد و شرکت های رقیب در این زمینه چه عکس العملی از خود نشان می دهند. نظر شما در مورد مشارکت این دو شرکت بزرگ ژاپنی برای رقابت جدی تر در بازار تلویزیون ها چیست؟

ubergizmo

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *