مشکل جدید گلکسی اس ۴ ،گرم شدن بیش از اندازه

tablighat
سامسونگ گلکسی اس4

سامسونگ گلکسی اس۴

مشکل جدید گلکسی اس ۴ ،گرم شدن بیش از اندازه

ظاهرا هر چه که از زمان عرضه اسمارت فون گلکسی اس ۴ سامسونگ می گذرد، مشکلات بیشتری از این اسمارت فون مشخص می شود.به تازگی گزارش هایی منتشر شده که براساس آن تعدادی از کاربران سامسونگ گلکسی اس ۴ در مورد گرم شدن بیش از حد این دستگاه شکایت کرده اند.

یکی از کاربران که دمای این اسمارت فون در زمان گرم شدن را ثبت کرده اعلام می کند که دمای آن ۵۰ درجه سانتیگراد بوده است. در این دما، اسمارت فون را به سختی می توان در دست نگه داشت یا با نگه داشتن آن در کنار گوش، صحبت کرد.

به نظر می رسد که این اسمارت فون در هنگام بازی و مرور وب شروع به گرم شدن می کند. حتی تعدادی از کاربران از گرم شدن بیش از حد این دستگاه در هنگام استفاده از دوربین آن شکایت کرده اند. یکی از دارندگان این دستگاه می گوید که اینچنین مشکلی را با گلکسی اس ۲ نیز داشته و تنها در گلکسی نوت ۲ که حتی پردازنده ای سریعتر از اس ۲ داشته با این مشکل مواجه نبوده است. او اشاره می کند که گلکسی اس ۴ تقریبا بعد از اجرای هر برنامه ای بیش از حد داغ می کند!

یکی دیگر از کاربران که درجه حرارت اسمارت فون خود را ثبت کرده اعلام می کند که در هنگام “بیکاری” “idle”  دمای آن ۲۷ درجه سانتیگراد بوده، در هنگام چک کردن ایمیل و مرور وب، دمای آن به ۳۵ درجه سانتیگراد رسیده و در هنگام بازی کردن تا ۴۰ درجه سانتیگراد بالا رفته است. نکته دیگر در مورد بالا رفتن حرارت این است که عمر باتری دستگاه کم می شود.

در این زمینه راه حل هایی هم از سوی بعضی کاربران داده شده که نمی تواند راه حل نهایی برای این مشکل باشد، مثلا از کار انداختن GPS یا بلوتوث یا کاهش روشنایی صفحه نمایش. به هر حال باید دید سامسونگ در این زمینه چه نظری دارد.

phonearena , XDA

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *