معرفی آیفون LTE برابر است با شکایت سامسونگ

tablighat

هنوز که هنوزه دعوا های بین شرکت های بزرگی چون سامسونگ و اپل به پایان نرسیده است و این جنگ هنوز که هنوزه ادامه خواهد داشت.!!!!

به گزارش Korea Times، شرکت سامسونگ تایید کرد که اگر اپل اسمارت فون مجهز به LTE در ماه آینده میلادی معرفی نماید، این شرکت کره ای در ایالات متحده شکایتی را بر علیه آنها تقدیم دادگاه خواهد کرد. سامسونگ در حال حاضر حدود ۱۰ درصد از پتنت های مربوط به LTE را در اختیار دارد و آنها فقط به همین دلیل منتظر یک آیفون مجهز به LTE هستند.

همانطور که بسیاری انتظار دارند، اپل امسال راهی جز عرضه یک آیفون مجهز به LTE نخواهد داشت و این قابلیتی خواهد بود که بسیاری از مشتریان در هنگام خرید یک تلفن همراه هوشمند به آن نگاه خواهند کرد.

پس، آیا شرکت اپل تصمیم به معرفی و عرضه یک اسمارت فون مجهز به LTE می گیرد و سپس تیم حقوقی خود را بار دیگر برای دفاع، فرا می خواند یا راهی دیگر را در پیش می گیرد؟ برای اطلاع از جواب این سئوال می بایست تا زمان معرفی آیفون ۵ صبر کرد.

droid-life

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *