معرفی اپلیکیشن سری اول

tablighat

معرفی اپلیکیشن سری اول(اینفو اپ سری اول)

info app

info app

  • Splitr

    splitr

شاید برای شما هم پیش آمده که هنگام سفر با دوست یا همسرتان هر دو از یک گوشی برای گوش دادن به آهنگ استفاده کنید و سر اینکه چه آهنگی گوش بدهید با هم اختلاف نظر دارید.اپلیکیشن هوشمند و جالب Splitr برای چنین مواقعی طراحی شده.این برنامه ایده های خلاقانه و کاربردی از آیتونز است که  هنگام سفر و استفاده  از وسایل نقلیه جمعی،موجبات ایجاد تفاهم را فراهم می کند.

splitr

splitr

به کمک این برنامه با یک گوشی هوشمند و یک هدست می توانید دو آهنگ متفاوت همزمان گوش دهید.Splitr این مکان را فراهم می کند تا از هریک از  گوشی های هدست یک آهنگ پخش شود یا کاربر بتواند صدای آهنگی که خود می شنود را کم و زیاد کند.

صفحه آیتونز این برنامه:https://itunes.apple.com/us/app/splitr/id634381648?mt=8

  • Video Lockervideo locker

برنامه های امنیتی جزو کاربردی ترین و محبوب ترین برنامه های موبایلی هستند. زیرا بیشتر کاربران در گوشی موبایل خود اطلاعات خصوصی وشخصی دارند و دوست ندارند بیگانگان و یا حتی آشنایان به آن ها دسترسی داشته باشند.

video locker

video locker,

مهم ترین این اطلاعات می تواند عکس ها یا ویدئو های خصوصی یا خانوادگی باشد.بسیاری از ما مایلیم فایل های ویدئویی شخصی خود را از دسترس افراد بیگانه یا بچه هایی که گاهی با تلفن همراه ما بازی می کنند دور نگاه داریم.Video Locker یک برنامه امنیتی اندرویدی است که ویدئوها را در یک بخش امن نگاه می دارد و تنها با یک کد امنیتی که خودتان در اختیار دارید می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

صفحه دریافت برای اندروید:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handyapps.videolocker&hl=en

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *