معرفی سایت مفید سری دوم

tablighat

معرفی سایت مفید سری دوم(اینفو وب سری دوم)

اینفو وب

اینفو وب

رهنمود هایی برای زندگی سالم

سالم زی

سالم زی

برای اینکه بدانید چگونه می توانید هرچه بیشتر و بهتر سلامتی جسمی و روحی خود را حفظ کنید باید روش های مختلف آن را فرا بگیرید.کتاب ها و نشریات بسیاری در مورد روش های رسیدن به سلامتی و حفظ تناسب اندام وجود دارند که در این راه به شما کمک می کنند.

Salemzi.com یک سایت تخصصی سلامت و تندرستی است که از راه های گوناگونی روش های حفظ سلامت را به کاربران می آموزد.در این سایت می توانید اطلاعات کاربردی و مهمی را در مورد زیبایی،تغذیه درست،تناسب اندام،بهداشت و سلامت دریافت کنید و با عضویت در آن از امکانات مختلف آن بهره مند شوید.

همچنین این سایت دربر دارنده یک اپلیکیشن اختصاصی نیز هست.که پس از ورود به این سایت می توانید آن را دریافت و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید و از آن به راحتی استفاده کنید.

رکورد های جهانی گینس

رکورد های گینس

رکورد های گینس

حتما می دانید که کتاب جهانی گینس جایی است که در آن رکورد های عجیب و غریب افراد و حتی حیوانات مختلف ثبت می شود.در واقع هرگونه اتفاق خارق العاده یا رکورد جالبی که در هر مورد اتفاق می افتد در این مجموعه ثبت می شود تا دیگران با خواندن و مشاهده آن لذت ببرند.

سایت guinnessworldrecords.com تمام رکورد هایی که تا امروز در گینس ثبت شده را در اختیار کاربران قرار داده است.در این سایت بزرگ ترین ها،کوچک ترین ها،سریع ترین ها،سردترین ها و به طور کلی جالب ترین حوادثی که در جهان رقم خورده است جمع آوری شده تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.

منبع:دیجیتال همشهری

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *