معرفی سایت مفید سری سوم

tablighat

معرفی سایت مفید سری سوم(اینفو وب سری سوم)

اینفو وب

اینفو وب

ایده های جالب

Emshab

مواقعی پیش می آید که نیاز به ایده های متفاوت  دارید تا بتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.مثلا یک میهمان ویژه دارید و نمی دانید برای شام چه غذایی درست کنید با قصد رفتن به یک  میهمانی یا جشن تولد را دارید و در انتخاب یک هدیه مناسب تردید دارید.

emashab.ir سایتی است که در چنین مواقعی ایده های جالب  و گوناگون به شما می دهد.به عنوان مثال در قسمتی از این سایت پیشنهاد پخت انواع مختلف غذا و در صورت موافقت شما دستور پخت آن را به شما می دهد و در قسمتی دیگر پیشنهاد هایی در ارتباط با انتخاب یک کادو یا هدیه مناسب به شما می دهد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

آدرس وب سایت : emshab.ir

بگردید،بخرید،دانلود کنید

Goopas

بیشتر ما این روز ها سر و کار زیادی با کامپیوتر و اینترنت و انواع برنامه های مربوط به آنها داریم.اطلاعات خود را در لوازم کامپیوتری خود ذخیره می کنیم و در مواقع لزوم از آنها بهره می بریم.شاید شما هم در لپ تاپ یا کامپیوتر خود فایل ها و برنامه هایی داشته باشیدکه مدت هاست از آن هیچ استفاده ای نکردید.

اما فراموش نکنید برخی اطلاعات فراموش شده ما ممکن است برای بسیاری از کاربران دیگر مفید باشد.فایل هایی مانند تحقیق دانشگاهی،پروژه کار آموزی،یک نرم افزار یا فیلم .گوپاس جایی است  که می توانید در آن فایل هایتان را جهت استفاده کاربران دیگر به اشتراک بگذارید و آن ها را بفروشید یا اطلاعات مورد نظرتان را از آن دریافت کنید.

آدرس وب سایت:goopas.com

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *