معرفی و عرضه آی پاد نانو جدید در اواخر سپتامبر

tablighat

iFunآلمان به کاربران برنده خود اعلام کرده است که بزودی جایزه های برنده شده خود را تحویل می گیرند.این در حالی بود که تمام کاربران تعجب کرده اند که یک آی پاد هزینه ی زیادی برای

شرکت نخواهد داشت و دلیل آن را جویا شدند که در پاسخ به آنها گفته شده است:شرکت اپل قصد دارد آی پاد های جدیدی را به بازار عرضه کند که نام آن ها را آی پاد نانو نهاده است همچنین iFunدر

ادامه به کاربرانش گفته است که مدل قدیمی این آی پاد در دسترس نیست و باید منتظر بمانند تا اپل از آی پاد نانو جدیدش رونمایی کند و سپس به بازار عرضه کند تا ما هم بتوانیم جوایز شما را اهدا کنیم.

گفته هایiFunنشان می دهد که اپل قصد دارد آی پاد نانو خود را در تاریخ ۱۲سپتامبر معرفی کند همچنین شایعه هایی هم درباره این که این آی پاد دارای بلوتوث نسخه۴٫۰ وهمچنین تکنولوژی iwatchنیز هست.

همان طور که می دانید در بازار Mp3پلیر ها هم اپل حرف اول را می زند و همیشه طبق  معمول سهم بیشتری نسبت به بقیه شرکت ها دارد باید منتظر بمانیم تا ببینیم این آی پاد جدید اپل دارای چه ویژگی های خاصی است؟!ما شما را به خبر نخواهیم گذاشت.

۹to5Mac

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *