ممنوعیت فروش تعدادی از محصولات سامسونگ در آمریکا

tablighat

ممنوعیت فروش تعدادی از محصولات سامسونگ در آمریکا

ممنوعیت فروش محصولات سامسونگ در ایالت متحده آمریکا

ممنوعیت فروش محصولات سامسونگ در ایالت متحده آمریکا

خبر می رسد که تعدادی از محصولات سامسونگ بدلیل نقض حقوق اپل محکوم و در بازار ایالات متحده فروش آنها ممنوع شده است. روز پنج شنبه، ITC تعدادی از محصولات سامسونگ که پتنت های اپل را نقض کرده اند را محکوم و فروش آنها را در بازار ممنوع کرد.

دادگاه نام محصولات شرکت سامسونگ که شامل این محکومیت شده اند را اعلام نکرد. همچنین دادگاه ۴ دستگاه دیگر سامسونگ را متخلف نشناخت و اعلام کرد که آنها هیچگونه حقوقی از اپل را ضایع نکرده اند.

اپل این تصمیم گرفته شده توسط ITC را تحسین نمود و اعلام کرد:

همراه با تصمیم امروز، ITC هم به دادگاههای مختلف در سرتاسر دنیا از جمله ژاپن، کره، آلمان، هلند و کالیفرنیا برای محکومیت سامسونگ در کپی آشکار از محصولات اپل پیوست. محافظت از نوآوری واقعی همان چیزی است که سیستم ثبت اختراع می بایست باشد.

سامسونگ نیز اعلام کرد:

توجه واقعی به صنعت اسمارت فون یک جنگ جهانی در دادگاههای نیست، بلکه یک رقابت عادلانه در بازار است. سامسونگ به تولید بسیاری از محصولات با نوآوری خود در بازار ادامه خواهد داد تا این اطمینان حاصل شود که همگی محصولات ما از این به بعد در بازار ایالات متحده در دسترس باشند.

geeky-gadgets

ITC ruling in Apple Samsung

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *