ممنوعیت فروش گلکسی نکسوس در آمریکا به تعلیق در آمده

tablighat

اول ما این خبر رامنتشر کردیم مبنی بر این که فروش گلکسی نکسوس در آمریکا از طرف شرکت بزرگ اپل ممنوع شده است،وپس از آن اعلام کردیم که گوگل گوشی جدید خود یعنی گلکسی نکسوس را در فروشگاه بازی ایالات متحده آمریکا برای فروش گذاشته است،و پس از آن هم اعلام کردیم که گوگل مجبور است که سیستم عاملش را تغییر دهد و به امید آن است که هرچه سریع تر آن را بروز رسانی کند.

در حال حاضر ما شنیده ایم که این حکم که از طرف دادگاه صادر شده بود به حالت تعلیق در آمده و دادگاه منتظر پاسخی از سوی شرکت اپل است که حکم را باطل و یا با جدیدت تمام اجرا کند.دادگاه به اپل تا ۱۲ژولای مهلت داده است که پاسخ خود را به دادگاه ارایه کند.

این را هم باید در نظر گرفت که حکمی که صادر شده است حکمی موقت بوده اما اپل به دنبال گرفتن حکمی دائمی برای جلوگیری از فروش گلکسی نکسوس در آمریکا است.

فعلا این گوشی به صورت آنلاین در دسترس می باشد و شهروندان آمریکایی می توانند با خرید آنلاین این گوشی را تا هفته ی بعد در دست داشته باشند.

احتمالا گوگل راه حلی برای این مشکل سراغ خواهد داشت که بخواهد یک بروزرسانی دیگری انجام دهد تا دیگر از اختراعات اپل استفاده نکند.

gsmarena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *