ممنوع شدن گلکسی نکسوس گوگل در آمریکا،به دلیل نقض ۴اختراع ثبت شده اپل

tablighat

اپل به تازگی دستور به متوقف سازی فروش گلکسی نکسوس در ایالت متحده آمریکا شده است.دادگاه ایالات متحده آمریکا در یک جلسه ی رسمی حکمی را بر علیه سامسونگ مبنی بر اینکه چند اختراع اپل که به ثبت رسیده را زیر پا گذاشته و در گوشی جدید خود که همان گلکسی نکسوس است بکار برده.

قاضی لوسی کو تصمیم گرفته است که سامسونگ را به رعایت نکردن ۴اختراع اپل محکوم کند.یکی از این اختراع ها که سامسونگ به آن متهم شده است اختراع شماره۸,۰۸۶,۶۰۴ (‘۶۰۴)است که در اپل سیری به کار رفته شده و سامسونگ بدون اجازه از آن استفاده کرده است.

اختراع بعدی که توسط هم سامسونگ و هم گوگل زیر پا گذاشته شده اختراع شماره۵,۹۴۶,۶۴۷(اتصال عملی)وشماره اختراع بعدی۸,۰۴۶,۷۲۱(بازکردن گوشی از بقل)و اختراع آخر که زیر پا گذاشته شده به شماره۸,۰۷۴,۱۷۲(صفحه ی نمایش لمسی)این اسمارت فون است.

به دستور دادگاه سامسونگ و گوگل جریمه ی سنگینی را باید متحمل شوند و آن هم۹۶میلیون دلار است.

اگر همین طور پیش برود و اختراع های اپل زیرپا گذاشته شود این شرکت ضرر بسیار زیادی را می بیند و سهم خود را در بازار از دست می دهد.

gsmarena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *