منتظر تبلت کیندل فایر ۲ در ماه جولای باشید

tablighat

با موفقیت شرکت آمازون در فروش تبلت خود یعنی کیندل فایر در سال گذشته، دور از ذهن نیست که منتظر نسل بعدی آن نیزباشیم. در حقیقت شایعات زیادی به گوش می رسد که همگی خبر از عرضه کیندل فایری بزرگتر از مدل قبلی خود در تابستان امسال می دهند، ولی از سایت CNET خبرهایی رسیده است که بنظر می رسد که شرکت آمازون قصد دارد در ۳۱ جولای امسال نسخه ۲ کیندل فایر را به بازار عرضه نماید. با توجه به شایعات نمی توان زیاد در مورد مشخصات دقیق کیندل فایر ۲ نظر داد ولی آنچه که تاکنون منتشر شده این است که رزولوشن آن ۱۲۸۰×۸۰۰ خواهد بود . شرکت آمازون نیز در مقابل این خبر نسبتا سکوت کرده است.

باید منتظر بود و دید که آمازون برای مشتریان خود چه برنامه ای دارد. بعد از انتشار شایعاتی از مشخصات تبلت گوگل، نکسوس ۷، باید دید که کیندل فایر قابلیت رقابت با آن را خواهد داشت؟ مخصوصا اگر کیندل فایر بخواهد در همان رده قیمت قبل ۱۹۹ دلار باقی بماند. به هر حال باید کمی بیش از یک ماه منتظر کیندل فایر ۲ بمانیم و احتمالا در این مدت اخبار و شایعات و حتی تصاویر بیشتری منتشر خواهد شد.

ubergizmo

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *