موزیلا جاوا اسکریپ API را برای وب و پرداخت ها منتشر کرد

tablighat

موزیلا جاوا اسکریپ API را برای وب و پرداخت ها منتشر کرد

Firefox-OS

Firefox-OS

در طول تعطیلات آخر هفته شرکت موزیلا اعلام کرد که جاوا اسکریپ API را توسعه داده است.یکی از ویژگی های این توسعه این است که از این ویژگی در سیستم عامل جدید خود یعنی FireFox OS استفاده خواهد کرد و کاربران که همان مردم هستند به راحتی می توانند به پرداخت کالا های اینترنتی و دیجیتالی بپردازند.

مهندس کومار مکمیلیان،که جزو تیم طراح سیستم عامل جدید شرکت فایرفاکس برای اسمارت فون ها است درباره جاوا اسکریپ API در بلاگ خود اینگونه توضیح داده است که شما می توانید با استفاده از توابع mozPay() در وب سایت خود به مانند کیف پول نقدی شرکت گوگل عمل کنید اما با این تفاوت که این ویژگی به مانند کیف پول گوگل فقط مختص گوگل  ویا شرکتی خاص نیست بلکه برای ارائه دهندگان متعدد به کار گرفته می شود از مهمترین ویژگی های آن صدور صورت حساب آنی و سریع است.

هدایتگر .mozPay() به نوعی می توان گفت که از پروژه گوگل الهام گرفته شده است. جاوا اسکریپ API جدید دارای یک تابع به نام .buy() می باشد که برای کسانی است که از سیستم عامل موزیلا فایرفاکس  بروی اسمارت فون خود استفاده می کنند است که با کلیک بروی لینک خرید وارد صفحه ای امن به نام UL می شوند که پس از مطمئن شدن از تقلبی یا اصل بودن صفحه کاربر می تواند به راحتی به خرید خود ادامه دهد.با استفاده از این امکان کاربران می توانند خریدی امن و راحت داشته باشند.

انتظار می رود که سیستم عامل فایرفاکس برای اسمارت فون ها در سال آینده میلادی عرضه شود.همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاوا اسکریپ API به Mozilla مراجعه کنید.

Into Mobile : Verge

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *