مینی پی سی شاتل DS47 رونمایی شد

tablighat

مینی پی سی شاتل DS47 رونمایی شد

مینی پی سی شاتل DS47

مینی پی سی شاتل DS47

شرکت شاتل از مینی پی سی رومیزی خود پرده برداری کرد.شرکت شاتل در نمایشگاه Computex که قرار است در تایپه ،از ۴ الی ۸ ژوئن ۲۰۱۳قصد دارد از این مینی پی سی رومیزی خود پرده برداری کند. شاتل DS47 دارای یک پردازنده اینتل Celeron 847،همچنین دارای یک گرافیک HD اینتل و همچنین دارای چیپست اینتل NM 70 نیز می باشد.اندازه ی  این مینی پی سی ۲۰۰ در ۳۹٫۵ در ۱۶۵ میلی متر است.

مینی پی سی شاتل DS47

مینی پی سی شاتل DS47

درگاه اتصالات  مینی پی سی شاتل DS47 عبارت اند از: ۱ درگاه مینی PCI-E یا همان مینی ساتا،۱ درگاه مینی PCI-E که یک درگاه با اندازه نصفه است،دارای یک حافظه خوان ۴ در ۱،۴عدد پورت USB 2.0،و همچنین ۲ عدد پورت USB 3.0 نیز می باشد .از دیگر درگاه های این مینی پی سی می توان به ۲ درگاه Gigabit Ethernet،یک درگاه DVI و همچنین یک درگاه HDMI اشاره کرد.وب سایتFanless Tech در این باره اینگونه توضیح داده:

مینی پی سی شاتل DS47 می تواند برای اکثر افراد از جمله خانواده ها و همچنین بچه ها و یا حتی دانش آموزان بسیار خوب و کار آمد باشد.چرا که دارای قیمت مقرون بصرفه ای خواهد بود.البته هنوز به طور رسمی از سوی شرکت شاتل بیانیه رسمی صارد نشده که این مینی پی سی چه قیمتی خواهد داشت.

به احتمال زیاد این مینی پی سی در نمایشگاه هایی که در راه هستند رونمایی خواهد شد و سپس به زودی در بازار عرضه خواهند شد.

Geeky-Gadgets,Fanless Tech

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *