نتایج بنچ مارک اسمارتفون های اکسپریا TX ،T و V

tablighat

نتایج بنچ مارک اسمارتفون های اکسپریا TX ،T و V

همانطور که می دانید سونی از سه اسمارت فون جدید خود با نام های Xperia TX , Xperia T و Xperia V رونمایی کرد. وبسایت Gsmarena به تازگی این  اسمارت فون ها را مورد آزمایش قرار داد و نتایج پنج مارک آنها را منتشر نموده است. هر سه این اسمارت فون ها از پردازنده ای دو هسته ای بهره می برند، یعنی پردازنده ای ۱.۵ گیگاهرتزی با معماری جدید Krait و جی پی یو Adreno 225.

هسته های Krait به این اسمارت فون ها کمک کرد تا رکوردی خیره کننده را در این آزمایشات ثبت نمایند و هم اکنون هیچ اسمارت فون ۴ هسته ای در بازار نیست که حتی بتواند به رکورد آنها نزدیک شود. البته اگر بخواهیم عادلانه صحبت کنیم، بنچ مارک BenchmarkPi از ساختار پردازنده های چند هسته ای استفاده نمی کند. (نتیجه پایین تر بهتر است)

بنچ مارک

بنچ مارک

نتایج NenaMark 2 ثابت می کند که هر سه اسمارت فون سونی اکسپریا T, TX و V دارای جی پی یو Adreno 225 می باشند. این بنچ مارک نشان دهنده توانایی GPU این اسمارت فون های سونی نسبت به جی پی یو مدل های قبلی کوالکام می باشد. (نتیجه بالاتر بهتر است)

بنچ مارک

بنچ مارک

در نهایت آنها تست Quadrant را انجام دادند، یعنی تستی که بطور کلی بازدهی دستگاه را نشان می دهد و در اینجاست که هر سه این اسمارت فون ها توانستند عملکرد بهتری نسبت به رقبای ۴ هسته ای خود داشته باشند، یعنی یک دستاورد بسیار چشمگیر. (نتیجه بالاتر بهتر است)

بنچ مارک

بنچ مارک

gsmarena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *