نتایج سه ماهه سوم مالی نوکیا

tablighat

نتایج عملکرد مالی شرکت نوکیا در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۲ منتشر شد، نتایجی که نشان می دهد هنوز این شرکت فنلاندی روزهای بدی را می گذراند و نشان از ضرر و زیانی حدود ۷۵۴ میلیون دلار دارد. اگر شما به خاطر داشته باشید، برای هر یک از سه ماهه های مالی گذشته نوکیا اعلام کرده بود که حدود ۱ میلیارد دلار ضرر داشته است، به همین دلیل است که این شرکت دست به کارهایی از جمله اخراج برخی از نیروهای کار خود زد.

خبرهای بدی برای نوکیا وجود دارد، بعنوان مثال این شرکت تنها ۷۶.۶ میلیون دلار در بخش feature phone فروش داشته است، حدود ۶.۵ میلیون عدد از سری Asha آنها به فروش رفته و بدتر از همه کاهش فروش سری لومیا به حدود ۲.۹ میلیون عدد (از حدود ۶.۳ میلیون اسمارت فون فروش رفته) می باشد که در مقایسه با سه ماهه گذشته که عددی در حدود ۴ میلیون بوده، کاهش فروش آنها را نشان می دهد.

این گزارش همچنین نشان می دهد که Nokia Siemens Networks حدود ۲۳۸.۵ میلیون دلار سود داشته است که در واقع در این روزهای سخت کمکی برای این شرکت به حساب می آید.

در نهایت نوکیا اعلام می کند که آنها ذخایر نقدی حدود ۴.۶۶ میلیارد دلار دارند در صورتی که در همین زمان در سال گذشته میلادی آنها مبلغ ۶.۶۴ میلیارد دلار در جیب خود داشته اند. همچنین در این گزارش آنها ناراحتی و نگرانی خود را از سه ماهه چهارم سال نیز اعلام کرده اند. باید دید محصولات جدید نوکیا چه کمکی به این شرکت فنلاندی در سه ماهه بعدی خواهند کرد. برای مشاهده گزارش کامل اینجا کلیک نمایید.

gsmarena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *