نقد و بررسی اولین بازی آنلاین ایرانی ((آسمان دژ))

tablighat

نقد و بررسی اولین بازی آنلاین ایرانی آسمان دژ

آسمان دژ

آسمان دژ

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در ادامه سلسله نشست‌های نقد و بررسی بازی‌های رایانه‌ای و با حمایت فرهنگستان هنر جلسه نقد و بررسی اولین بازی آنلاین ایرانی « آسمان دژ » را در سالن ایران فرهنگستان هنر برگزار می کند.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین ا‌لملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای این نشست که پنجمین نشست از سلسله نشست‌های نقد و بررسی بازی‌های رایانه‌ای است، با هدف بررسی نقاط ضعف و قوت اولین بازی آنلاین ایرانی « آسمان دژ » که تیرماه سال جاری رونمایی شد و نیز طرح چالش‌هایی که این بازی طی تجربیات عملی خود با آن مواجه بوده است، برپا می‌شود.

لازم به ذکر است که در این نشست دکتر مینایی مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، دست اندرکاران ساخت این بازی و نیز جمعی از فعالان حوزه تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای حضور خواهند داشت.

این نشست عصر یکشنبه ۸ اسفند ماه، رأس ساعت ۱۶ در تالار ایران فرهنگستان هنر، واقع در خیابان ولیعصر نرسیده به تقاطع طالقانی، برگزار  شد. حضور در این جلسه برای عموم علاقه‌مندان آزاد بود.

همچنین یادآوری می‌شود پیش از این بازی‌های عصر پهلوانان، داستان جزیره، شمشیر نادر، مقاومت، پایان معصومیت و گرشاسپ در این سلسله نشست‌ها نقد و بررسی شدند.

Asmandez Online Game

tablighat

عرفان

خالق من «بهشتی» دارد، نزدیک، زیبا و بزرگ؛ و «دوزخی» دارد، به گمانم کوچک و بعید؛ و در پی دلیلیست که ببخشد ما را ... «دکتر علی شریعتی»

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *