هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ۲۰۱۲

tablighat

الکامپ2012

 درباره الکامپ (ELECOMP)

اختصار ” الکامپ ” برگرفته ازسرنام کلمات Electronics, Computer & E-Commerce به عنوان نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیکی است که همه ساله در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می گردد.
این نمایشگاه مجالی است برای شرکت‌های داخلی و خارجی تا آخرین دستاوردهای خود را در زمینه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی به نمایش بگذارند.
نمایشگاه الکامپ بزرگترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است و پربازدیدترین نمایشگاه تخصصی در میان بیش از ۵۰ نمایشگاه داخلی محسوب می‌گردد.
سطح برگزاری این نمایشگاه در طی دوره‌های مختلف فراز و فرودهای فراوانی داشته تا جایی که در برهه‌ای از آن به عنوان رقیب نمایشگاه‌های بزرگ منطقه یاد ‌شده است.
امسال در حالی نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیکی تهران، هجدمین دوره خود را سپر می‌کند که مجری برگزاری آن، مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی است. مجمع تشکل‌های آی‌سی‌تی ایران بزرگترین کنسرسیوم فعالان صنفی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران است که از ۱۴ سازمان، اتحادیه، انجمن و سندیکا تشکیل شده است.
این نمایشگاه که برای نخستین بار در سال ۱۳۷۴ برگزار شد، همواره روند رو به‌رشد خود را حفظ کرده است و هم‌اکنون با تخصیص کل مجموعه غربی فضای نمایشگاه‌های دایمی تهران، یکی از وسیع‌ترین نمایشگاه تخصصی سال به‌شمار می‌رود.
هدف اصلی این نمایشگاه هموار کردن راه بازرگانی جهانی برای هم‌میهنان و نمایش توان رقابتی ایران در بازارهای جهانی است. دسترسی به این هدف تنها با رقابت در سطح جهانی و بالا بردن کیفیت فرآورده‌ها، به‌کمک و کاربرد فناوری‌های نوین و پیشرفته امکان‌پذیر است. از این رو کوشش شده است تا با همکاری بسیاری از نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، امکاناتی مناسب به غرفه‌داران و بازدیدکنندگان ارایه شود و در راستای عرضه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی، نمایشگاه الکامپ هجدهم هر چه باشکوه‌تر برگزار گردد.
الکامپ به عرضه‌کنندگان فرآورده‌های IT ـ اعم از نرم‌افزار یا سخت‌افزار ـ کمک می‌کند تا بخش گسترده‌ای از بازار را در کوتاه‌ترین زمان بپیمایند و کارآمدترین راه بررسی و ورود به بازار جدید را تجربه کنند.الکامپ منبعی غنی از ایده‌ها و کاربردهای نوین است و بدین ترتیب، نقش مهمی در ایجاد طرح‌های استراتژیک و تولید کسب‌وکار دارد.

تیم و وب سایت پی سی دراپ هم به دنبال کسب هر چه بهتر اطلاعات پیرامون این نمایشگاه است و بزودی نتیجه این نمایشگاه و دست آورد های آن را برای شما آماده و منتشر خواهیم کرد.

نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۲ از تاریخ ۱۳۹۱/۰۹/۱۹تا تاریخ۱۳۹۱/۰۹/۲۲ از ساعت ۹صبح الی ۱۶عصر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

وب سایت رسمی این نمایشگاه الکامپelecomp18.com

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *