هم دوچرخه سواری کنید و هم گجت خود را شارژکنید

tablighat

باBike Charge Dynamoدر حین حرکت گجت های خود را شارژکنید

امروزه جاده ها و خیابان ها بسیار شلوغ و پرتردد،طولانی شده اند و بهترین گزینه برای رفتن به مقصد،مانند محل کار، محل تحصیل و….دوچرخه است.همچینین استفاده از دوچرخه به صرفه جویی در مصرف بنزین یا همان سوخت،هزینه هاو….کمک می کند و همچنین به نوعی ورزش است که به سلامتی شما بسیار کمک می کند.حالا شرکتBikeChargeمی گوید:از این پس با یک دینام شما به راحتی می توانید برقDcیا همان شهری را به روی دوچرخه خود بیاورید و با آن انواع گوشی های مختلف و گجت ها با مارک های مختلف را شارژ کنید.

شارژ اسمارت فون ها با این دینام حدود ۲ الی ۳ساعت(بستگی به اسمارت فون شما دارد)پدال زدن شارژ میشود.این دینام در عین حال قوی اما ۲۰%سبک تر از دینام های دیگر است.اگر بیاد بیاورید دینام های قدیمی بسیار سنگین و همچینین سرعت شما را می گرفتند و به بدن بسیار فشار آورده می شد اما در این دینام همچین خبر هایی نیست.

این دینام یعنی BikeChargeضد آب و گردو غبار است اما این بدان معنا نیست که اسمارت فون شما ضد آب و گردو غبار است و این نقطه ضعفی برای اسمارت فون هاست.البته به خاطر ضد آب نبودن اسمارت فون نمی توان از این محصول جالب گذشت و ارزش امتحان کردن آن را دارد.

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

یک پاسخ

  1. یاسر گفت:

    سلام
    این دینامو از کجا میشه تهیه کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *