پایان همکاری دو شرکت اپل و سامسونگ

tablighat

پایان همکاری دو شرکت Apple و Samsung

پردازنده جدید شرکت TSMC

پردازنده جدید شرکت TSMC

همه ی ما می دانیم هر چند این دو شرکت در بازار فروش تبلت و اسمارت فون رقیب یکدیگر بودند و بارها بارها در دادگاه های مختلف همدیگر را مقصر جلوه می دادند اما در پشت پرده این دو شرکت باهم همکاری هایی را داشتند و شرکت سامسونگ قلب تپنده ی دستگاه های آیفون, آیپد یعنی همان CPU آن ها را تولید می کرد.اما اکنون خبر هایی از جداشدن این دو شرکت به گوش می رسد.

این طور که خبر ها منتشر شده است شرکت سامسونگ دیگر قصد همکاری با شرکت اپل را ندارد و نمی خواهد برای این شرکت پردازنده بسازد.احتمال آن هم که شایعه نباشد زیاد است چرا که ممکن است قرارداد این دو شرکت به انقضای خود رسیده باشد.

از این پس هم قرار است کار تولید پردازنده های اپل بر عهده شرکت TSMC باشد. TSMC یک کمپانی تایوانی است و یکی از عظیم ترین تولید کنندگان مستقل نیمه رساناها در جهان است.

بنابرین تراشه بعدی اپل A8 را دیگر سامسونگ تولید نخواهد کرد.به احتمال زیاد دلیل سامسونگ برای تولید نکردن پردازنده برای دوشمن باشد چرا که سودآور نبوده.به اعتقاد سامسونگ اگر این تراشه ها را برای دستگاه های خود به کار ببرد به مراتب سودآور تر خواهد بود.

باید منتظر بمانیم تاببنیم پردازنده ای که قرار است توسط TSMC تولید شود در آیفون۶ چگونه است!

GSM Arena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *