پیدا کردن دوستان فیس بوکی در نزدیکی ایده جالبی است!

tablighat

اگر شما با داشتن مشکل پیدا کردن دوستان جدید در فیس بوک همراه هستید،یک ویژگی جدید با عنوان”پیدا کردن  دوستان در نزدیکی”می تواند به شما کمک بزرگی بکند.

پیدا کزدن دوستان در نزدیکی هم اکنون قابل دسترس هم برای وب سایت فیس بوک و هم برای تلفن های همراه می باشد.اشخاصی که قصد استفاده از این سیستم جدید از وبسایت فیس بوک را دارند می توانند به این آدرس مراجعه کنندfacebook.com/ffnهمچنین  کاربران تلفن همراه هم می توانند با استفاده از برنامه های فیس بوک که برای سیستم عامل های مختلف اعم ازiOSو اندروید از طریق مراجعه به  نوار کناری نرم افزار و زدن گزینه دوستان سپس به پخش ابزار های دیگر و سپس رفتن به قسمت پیدا کردن دوستان نزدیک.

وقتی چند نفر در نزدیکی مکان شما از این گزینه استفاده کنند وقتی شما به لیست پیدا کردن دوستان در نزدیکی می روید لیست این اشخاص را در نزدیکی خود می بینید و به راحتی با یک کلیک می توانید دوست مورد نظر خود را به عنوان دوست انتخاب کنید.

برای استفاده از این سیستم جدید هم شما باید در آنجا حضور داشته باشید هم دوست مورد نظرتان حضور داشته باشد تا سیستم شما را به هم متصل کند.

pcworld.

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *