چاقو در سیستم عامل مک

tablighat

چاقوی ارتشی در مک

چاقو در سیستم عامل مک

اگر قصد داشته باشید با کمترین تجهیزات به دل طبیعت بروید، پیشنهاد می‌کنیم یکی از چاقوهای ارتش سوئیس را با خود به همراه داشته باشید. این چاقوها در بسیاری از فروشگاه‌ها یافت می‌شود و همان‌طور که می‌دانید ابزارهای مختلفی برای انجام کارهای مختلف در آنها طراحی شده است.

 دوست دارید استفاده از یک چاقوی ارتش سوئیس را در سیستم‌عامل مک نیز تجربه کنید؟ نرم‌افزار File Buddy نمونه‌ای از این چاقو است که ابزارهای مختلفی را برای استفاده هرچه بهتر از مک در اختیار شما قرار می‌دهد. امکانات پایه این نرم‌افزار به شما این توانایی را می‌دهد تا با اضافه‌کردن دستورهای مختلف به سرویس‌های فایندر و منوی کلیک‌راست ماوس، بسیاری از کارهای روزمره را بسادگی و در کمترین زمان ممکن به انجام برسانید. ایجاد نرم‌افزارهای کوچک برای انجام خودکار کارهایی که ‌باید به‌طور معمول برای انجام‌دادن آنها پنجره‌های مختلفی را باز و بسته کنید و مسیرهای گوناگونی را طی کنید، از دیگر قابلیت‌هایی است که این نرم‌افزار در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین به کمک این برنامه می‌توانید مدیریت بسیار کامل و سریعی را روی فایل‌ها و پوشه‌های موجود در هارد‌دیسک داشته باشید و بسادگی به اعمال تغییرات در آنها بپردازید.

جستجوی حرفه‌ای در میان فایل‌ها، تغییر نام گروهی با پردازش‌های خودکار، مدیریت فایل‌ها و پوشه‌هایی که در حالت عادی دسترسی به آنها امکان‌پذیر نیست، ایجاد آیکون‌های سفارشی، کپی ـ انتقال و حذف فایل‌های پنهان، ردیابی تغییرات رخ‌داده شده در سیستم‌عامل، جستجوی فایل‌های تکراری و حذف آنها، افزایش فضای خالی هارد‌دیسک با حذف فایل‌های بیهوده، انجام کارهای مختلف با استفاده از یک کلیک ماوس و بسیاری از موارد دیگر از جمله امکانات قابل ذکر در این نرم‌افزار به‌شمار می‌رود.

آخرین نسخه از نرم‌افزار فوق در سیستم‌های‌عامل‌ Mac OS X نسخه ۶/۱۰ و بالاتر قابل استفاده است و می‌توانید با مراجعه به لینک زیر، نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

http:‌/‌‌/‌www.skytag.com‌/‌ downloads‌/‌FileBuddy10.dmg

* چنانچه قصد دارید از این نرم‌افزار در نسخه‌های پایین‌تر مک استفاده کنید، می‌توانید با مراجعه به لینک زیر نسخه مناسب با ویرایش سیستم‌عامل خود را دانلود کنید.

http:‌/‌‌/‌www.skytag.com‌/‌filebuddy‌/‌en‌/‌compatibility.html

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *