کارت گرافیک جدید انویدیا Geforce GTX Titan

tablighat

کارت گرافیک جدید انویدیا Geforce GTX Titan

Geforce GTX Titan

Geforce GTX Titan

در اوایل هفته شرکت بزرگ انویدیا که سازنده انواع کارت های گرافیک است کارت گرافیک جدید و قدرت مند خود را معرفی نمود.انویدیا Geforce GTX Titan کارت گرافیک جدید شرکت بزرگ Nvidia است.Geforce GTX Titan نسبت به مدل قبلی خود یعنی  NVIDIA GeForce GTX 680 بهبود ۷۵% داشته است.

کارت گرافیک تیتان برای گیمرها طراحی شده به طوری که قادر است ۲مانیتور را هم زمان پشتیبانی کند.قدرت پردازش آن ۴.۵ ترافلاپ در یک دقت تک و ۱.۳ ترافلاپ در دقت دوبل می باشد. در NVIDIA GeForce GTX TITAN از تکنولوژی GPU Boost™ ۲.۰ استفاده شده که بطور خودکار بازدهی کارت گرافیک را در شرایط مختلف افزایش می دهد، ضمن اینکه نسبت به کنترل ولتاژ و پیشرفته گیمینگ و اورکلاک سفارشی نیز کاربرد دارد.

اسکات هرکلمن،مدیر کل واحد کسب و کار Geforce شرکت انویدیا می گوید، Geforce GTX Titan گرافیکی قدرت مند است و می تواند بازی هایی با قدرت رزولوشن بالا را پخش کند.به غیر از قدرت این گرافیک،دیزاین و طراحی این کارت گرافیک بسیار حرفه ای و زیبا طراحی شده است،به طوری که گیمر ها هم از طراحی این کارت گرافیک لذت می برند ،Geforce GTX Titan تقریبا می تواند در حد یک کنسول بازی ،در عین حال قوی تر و بروز است.

در حالی که انویدیا Geforce GTX Titan قرار است در اوایل هفته به بیرون عرضه شود برخی از وب سایت ها به صورت نموداری قدرت این کارت گرافیک را به شما نشان می دهند.

,Geeky-Gadgets

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *