کنترل کردن آیفون و آیپد با حرکات سر در آی او اس ۷

tablighat

کنترل کردن آیفون و آیپد با حرکات سر در آی او اس ۷

ios 7

ios 7

سیستم عامل آی او اس ۷ یکی از متفات ترین نسخه های سیستم عامل موبایل اپل از زمان تولد آن است و از زمان رونمایی و عرضه نسخه پیش نمایش تا کنون با بازخوردهای مثبت و منفی فراوانی روبرو شده است.

یکی از قابلیت های جدیدی که می توان به آن اشاره کرد کنترل دیوایس خود با حرکات سر می باشد یعنی اینکه با یک حرکت سریع سر به سمت چپ یا راست ، کاربر بتواند به صفحه Home رفته ، برنامه ای را انتخاب کرده ، صدای دستگاه را کم و زیاد کند و یا هر کار دیگری را بدون استفاده از دست و تنها با حرکات سر انجام دهد.

این بخش برای افرادی با برخی ناتوانی های خاص در نظر گرفته شده است. مثلا کسانی که در شنیدن ، دیدن یا حرکات فیزیکی دچار مشکل هستند . تنظیمات این بخش نیز از طریق Switch Control , Accessibility , General , Setting قابل دسترس است و هر کاربر می تواند با توجه به نیاز های خود تنظیمات این قسمت را شخصی سازی کند.

اطلاعاتی در رابطه با سیستم عامل جدید شرکت اپل iOS 7:

سیستم عامل جدید شرکت اپل نسبت به نسخه ی پیشین خود تغییرات بسیاری را داشته است.چرا که دارای تغییرات گرافیکی و همچنین کاربردی بیشتری نسبت به iOS 6 داشته است.برای مثال در بخش هایی چون مرکز کنترل،مرکز اطلاع رسانی،رادیو،Air Drop،مولتی تسکینگ و … تغییرات زیادی داشته است مرکز کنترل بخش جدیدی است که اپل به بیشتر بدانید…

tablighat

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *