گوگل از تسلط سامسونگ بر اندروید می ترسد

tablighat

گوگل از تسلط سامسونگ بر اندروید می ترسد

سامسونگ

سامسونگ

این روز ها پلت فرم اندروید گوگل به یکی از سیستم عامل های فوق العاده محبوب تبدیل شده است.همچنین در چندسال اخیر شرکتی که توانسته اسمارت فون هایی با این سیستم عامل را به خوبی بفروشد شرکت بزرگ سامسونگ است.سامسونگ تا به حال موفقیت های بزرگی در عرصه اندرید داشته است.

حال با توجه به گزارش هایی که توسط وال استریت ژورنال به بیرون منتشر شده ،گوگل از اینکه شرکت سامسونگ در حال رشد و توسعه در بخش اندروید است هراس دارد و از این  می ترسد که روزی برسد آن قدر شرکت سامسونگ بزرگ شود که در پروسه اندروید دخالت کند و انتظارات بیشتری را داشته باشد.

از تمام دستگاه های اندروید که به فروش می رسد از جمله تبلت ها واسمارت فون ها ،دستگاه های شرکت سامسونگ حدود ۴۰درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده اند که به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از هر تولید کننده ی دیگر اندرویدی است.

بیشتر در آمد گوگل از سیستم عامل محبوبش اندروید و تبلیغات هایی که در وب سایت ها قرار می دهد است و گوگل از این می ترسد که شاید روزی برسد که سامسونگ بتواند به مانند آمازون به نسخه ای از اندروید مخصوص دستگاه های سامسونگی دست یابد.

Geeky-Gadgets

 

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *