گوگل کروم هنوز معروف ترین و پر استفاده ترین مرورگر جهان

tablighat

چند نفر از شما دوستان عزیز وب سایت پی سی دراپ از مرورگر کروم استفاده می کنید؟احتمالش هست که اکثریت شما از این مرورگر پرقدرت استفاده می کنید.حداقل به خاطر اینکه در سرعت لود صفحات و همچنین کمتر مصرف شدن ترافیک کمک می کند یک مرورگر خوبی است.تحلیل ها نشان می دهد که این مرورگر بسرعت در حال پیشرفت است و هر روز برخی به این مرورگر در سراسر جهان روی می آورند.

در ماه می سال گذشته بود که باآماری مثل امسال روبه رو بودیم مرورگر اینیترنت اکسپلورر در اول و بعدش گوگل کروم و فایرفاکس قرار داشتند.این بدان معناست که در نمودار خیلی تغییرات زیادی را نداشته ایم و کمی از طرداران اینترنت اکسپلورر کاهش یافته اند.

در ماه می گذشته یعنی پارسال اینترنت اکسپلورر دارای نمره ۴۲٫۴۵بوده است وو کروم ،فایر فاکس به ترتیب به دنبال آن ۲۷٫۹۵،۲۲٫۱۴نیز بوده اند.که امسال فایر فاکس کمی افت داشته است که در نمودار نیز پیداست.

امید:اگر شما هم مثل من وبگردی را دست داشته باشید و وب گرد حرفه ای باشید از چندین مرورگر استفاده خواهید کرد چرا که هر مرورگر خواص و فواید خاص خودش را داراست.

geeky-gadgets

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *