۱۰۰۰۰ دلار جایزه ۵۰ میلیاردمین دانلود از اپ استور اپل

tablighat

۱۰۰۰۰ دلار جایزه ۵۰ میلیاردمین دانلود از اپ استور اپل

apple

apple

 

موفقیت چشمگیر و فوق العاده فروشگاه اینترنتی اپ استور شرکت اپل بر هیچ کسی پوشیده نیست و این فروشگاه توانسته است که به محبوبیت خارق العاده ای دست پیدا کند. تعداد دانلودها از این فروشگاه بزودی مرز خیره کننده ۵۰ میلیارد دانلود را رد خواهد کرد که نشان دهنده محبوبیت فوق العاده بالای آن است.

مطابق معمول همیشگی شرکت اپل برای این رویداد مهم جشنی را برگزار می کند و به فردی که پنجاه میلیاردمین دانلود را از App Store انجام دهد، جایزه چشمگیر ۱۰۰۰۰ دلاری را به صورت یک Gift Card اهدا می کند. اما تمامی هدایا محدود به این یک نفر نمی باشد و به ۵۰ نفر بعدی نیز گیفت کارت های ۵۰۰ دلاری هدیه خواهد شد. بنابه اعلام این شرکت، کاربران از طریق این گیفت کارت ها خواهند توانست که اقدام به خریداری و دانلود تمامی محصولات نرم افزاری این شرکت مانند نرم افزار، آهنگ ، فیلم و کتاب های الکترونیکی نمایند.

در سال گذشته تعداد دانلودهای اپ استور از مرز ۲۰ میلیارد گذشته بود که نشان دهنده رشد خارق العاده محبوبیت و آمار استفاده از این فروشگاه اینترنتی در یک سال اخیر می دهد. فرد برنده در سال گذشته شخصی به نام Chunli Fu از کشور چین بود که جایزه بزرگ ۱۰۰۰۰ دلاری را ازآن خود کرد. جایزه بزرگ نفر اول علاوه بر مبلغ ۱۰۰۰۰ دلاری گیفت کارت، یک تماس تلفنی از سوی مدیرعامل این شرکت یعنی تیم کوک خواهد بود که برای دوستداران این شرکت محبوب، چیزی کمتر از جایزه نقدی نخواهد بود.

در حال حاضر در سایت اپ استور یک شمارشگر نشان دهنده تعداد دانلودها تا این لحظه می باشد که می توانید از طریق این لینک آن را ملاحظه بفرمایید.
شما نیز می توانید شانس خود را برای بودن در جمع ۵۱ نفر ذکر شده امتحان کنید، البته اگر جمعیت بالای چینی ها این اجازه را به شما بدهد!

 www.apple.com

 

http://www.apple.com/itunes/50-billion-app-countdown/

 

tablighat

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *