۱۰ گجت کاربردی برای دفتر کار شما

tablighat

۱۰ گجت کاربردی برای دفتر کار شما

 

. Hoverbar برای آیپد

۱. Hoverbar برای آیپد

۱. Hoverbar برای آیپد

وقتی یک آیپد دارید٬ چرا نمایشگر دومی برای کارهای فرعی بخرید؟ با استفاده از هوور بار می توانید تبلت خود را به سطوح مختلفی از جمله پایه مانیتور٬ لبه میز٬ کابینت یا سایر جاها وصل کنید و با بازوی قابل تنظیم آن٬ آیپد را در وضعیت مناسب قرار دهید. البته این کار ۸۰دلار هزینه بر می دارد.

۲. Cordies برای سیم های برق

. Cordies برای سیم های برق

. Cordies برای سیم های برق

کابل هایی که برای اتصال وسایل مختلف به کامپیوتر یا شارژ استفاده می کنید همیشه پخش و پلا هستند؟ می توانید از گجتی مثل این استفاده کنید که خیلی راحت آنها را به خط می کند. کوردایز با طراحی مینیمالش تنها ۱۰دلار قیمت دارد و مانع لغزیدن کابل ها به پشت میز می شود.

۳. میز استودیویی Bluelounge

میز استودیویی

میز استودیویی

برای این یکی نفس تان را حبس کنید. میز بلو لانژ یک میز کار دو سطحی است که می توانید از طریق شکافی که روی آن تعبیه شده٬ کابل ها و سیم ها را در قسمت زیرین مخفی کنید و البته دسترسی به آنها نیز با جلو آوردن بخش کشویی میسر است.  اما قیمت این میز زیبا و خوش ساخت٬ ۶۰۰دلار است. حالا نفس تان را بیرون دهید.

۴. پایه چرخان mStand 360

. پایه چرخان mStand 360q

. پایه چرخان mStand 360

پایه های مورد استفاده برای لپ تاپ ها را می توان از بهترین و مفیدترین گجت ها برای بهبود وضعیت نشستن تلقی کرد٬ ولی اغلب برداشتن لپ تاپ از روی آنها به خاطر اتصال های موجود٬‌ سخت است. ام استند اما برای خودش دنیای دیگری دارد و می توانید آن را به راحتی به طرفین بچرخانید٬ بنابراین برای نشان دادن طرحی به همکارتان در میز کناری٬ مشکل نخواهید داشت. البته بعد از پرداخت ۶۰دلار .

۵. پایه Ergotech برای ۳ مانیتور

. پایه Ergotech برای ۳ مانیتور

. پایه Ergotech برای ۳ مانیتور

شما احتمالا رییس ستاد مشترک ارتش هیچ کشوری نیستید٬ ولی شاید معامله گر بازار سهام باشید. بنابراین داشتن چند مانیتور اصلا چیز عجیبی نیست. با ۲۲۹دلار می توانید این پایه ۳ تایی با کیفیت را بخرید و نمایشگرها را به صورت پانوراما جلوی خودتان بچینید.

۶. بازوی نگه دارنده مانیتور٬ M2

بازوی نگه دارنده مانیتور٬

بازوی نگه دارنده مانیتور٬

شاید برای خانه نیای به این بازوی نگه دارنده نداشته باشید ولی برای محیط کار که تعداد زیادی مشتری مراجعه می کنند و لازم است روی مانیتور مواردی نشان شان داده شود٬ یکی از اینها -آن هم با کیفیت و با دوامش- لازم است. البته ام ۲ می تواند کاربردهای خانگی هم داشته باشد. به هر حال قیمت این گجت ۳۱۰دلار است.

۷. Bondi

Bondi

Bondi

از بین این ۱۰ گجت٬ باندی محبوب ترین است. از آن افرادی هستید که می خواهند تلفن شان همیشه جلوی چشم شان باشد؟ این رفیق کوچولو می تواند از گوشه نمایشگر٬ داشبورد خودرو٬ تردمیل یا جاهای دیگر آویزان شود و تلفن شما را در آغوش بگیرد. حتی می توانید آن را از کمربند٬ یا دو شاخه برق شارژر خود تلفن هم آویزان کنید. کلی کار دیگر هم از آن ساخته است٬ مثل باز نگه داشتن لای برگه های کتاب٬ و جلوگیری از بسته شدن درب اتاق. برای اطلاع از کاربردهای زیادش به سایت آن سری بزنید. قیمتش هم ۱۵دلار است.

۸. Plug Hub برای سیم ها

Plug Hub برای سیم ها

Plug Hub برای سیم ها

یک جعبه خوش ساخت که در داخل آن محلی برای جمع کردن طول اضافه سیم های برق هست و ظاهر آراسته ای به اتاق شما می دهد. قیمتش هم ۲۵دلار است.

۹.نگه دارنده تبلتAgtek

 نگه دارنده تبلت Agtek

نگه دارنده تبلت Agtek

مشابه هوور بار٬ این نیز یک بازوی نگه دارنده تبلت است ولی نه محدود به آیپد. می توانید انواع گجت ها نظیر تبلت های مختلف یا پخش کننده های ویدیویی را با آن در وضعیت دلخواه تنظیم کنید. قیمتش هم ۵۰ دلار است.

۱۰. کیبورد Matias One

کیبورد

کیبورد

از اینکه برای تایپ کردن٬ مدام بین کیبورد فیزیکی و کیبورد لمسی سرگردان شوید٬ خسته شده اید؟ با این کیبورد ۱۰۰دلاری می توانید آیفون تان را جلوی چشم بگذارید و به سادگی فشردن یک دکمه٬ محیط تایپ خود را تغییر دهید.

شاید اینها گجت هایی نباشند که بتوانید یا بخواهید بخرید. ولی ایده هایی هستند که ذهن شما را به کار می اندازند. کدام را بیشتر دوست داشتید؟

tablighat

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *