تعداد اپلیکشن های ویندوزفون به ۱۰۰ هزار رسید

tablighat
تعداد اپلیکشن های ویندوزفون به 100 هزار رسید

تعداد اپلیکشن های ویندوزفون به ۱۰۰ هزار رسید

تعداد اپلیکشن های ویندوزفون به ۱۰۰ هزار رسید

اپلیکشن سنتر ویندوز فون رسما میزبان بیش از ۱۰۰ هزار اپلیکشن میباشد. این اتفاق برای اولین بار توسط وب سایت All About Windows Phone اعلام شد و همچنین بیان شده است که مایکروسافت روزانه چیزی در حدود ۳۱۳ اپلیکشن جدید به این لیست اضافه میکند.

در ماه گذشته میلادی ۹,۳۹۱ اپلیکشن به لیست کلی اضافه شده است و این رقم در ۳ ماه گذشته ۲۶,۴۹۳ اپلیکشن بوده است. ضمن اینکه اپلیکشن سنتر ویندوز فون حالا دیگر میزبان تنها چند برنامه نویس نمیباشد و وب سایت All About Windows Phone در این رابطه توضیح میدهد که بیش از ۲۳,۸۲۵ برنامه نویس و به نوعی ناشر مختلف اقدام به ثبت اپلیکشن های خود کرده اند.

در چند ماه گذشته رشد افزایش اپلیکشن های ویندوز فون فوق العاده بوده است. این میتواند امید را به کاربران و برنامه نویسان این پلیتفرم بدهد که در آینده به جایگاه واقعی خود بازگردند اما برای تحقق این هدف ویندوز فون راه درازی را در پیش دارد چرا که پلتفرم های اندروید و iOS در حال حاضر به ترتیب میزبان بیش از ۴۵۰ هزار و ۶۰۰ هزار اپلیکشن میباشند.

technobuffalo

pcwar

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *