۴۶٫۸%مردم نیاز به تکنولوژی ۴Gندارند

tablighat

سوال این است،استفاده از ۴Gو یا نه دوری از ۴G؟به نظر شما استفاده از تکنولوژی ۴Gلازم است برای شما؟

امروزه تعداد زیادی از شرکت های تولید کننده اسمارت فون های هوشمند ترجیح می دهند که مردم را به سمت گوشی های۴Gو یا۴G LTEهدایت کنند اما ۴۶٫۸%از مردم در یک نظر سنجی پاسخ داده اند که نیازی به استفاده از این تکنولوژی ندارند که تنها برای ارسال تصویر با کیفیتی بالا ویا اینترنتی با سرعت بالا همراه است و هم این که مصرف باتری بالایی دارد و انرژی ذخیره شده در باتری را به سرعت تخلیه می کند و تنها فقط ۱۵٫۱%از مردم گفته اند که به این تکنولوژی یعنی۴G LTEاحتیاج دارند.

خوب به نوعی می توان گفت این خبر بدی برای توسعه دهندگان شبکه های ارتباطی می باشد چرا که کلی هزینه صرف تهیه و توزیع این تکنولوژی می شود و فقط ۱۵%از مردم خواهان استفاده از آن هستند!

نکته:این آمار و ارقام مربوط به کشور های اروپایی است و به تازگی تکنولوژی ۳Gتوسط شرکت رایتل وارد ایران شده است و معلوم نیست تکنولوژی ۴Gچه زمانی وارد کشور ایران شود ما امید وار هستیم هرچه سریع تر این اتفاق رخ دهد چرا که تکنولوژی جالبی است.

Ubergizmo

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *