CamFind برنامه جستجوگر بسیار حرفه ای

tablighat
CamFind

CamFind

CamFind اپلیکیشنی برای جستجوی اجسام در جهان

معرفی برنامه

ساده ترین راه برای جستجو در جهان فیزیکی

با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید جهان اطراف خود را بهتر درک کنید. به سادگی با گرفتن یک عکس از شیء ، با استفاده از تکنولوژی های بکار رفته در تلفن همراه شما برنامه CamFind به شما می گوید که آن شیء چیست.این برنامه با نتایج دقیق و بدون نیاز به تایپ هیچگونه نوشته ای به شما اطلاعات کاملی از آن شیء عکسبرداری شده به شما می دهد.عکس بگیر ، بیشتر بدان ، به همین سادگی.

CamFind

CamFind

تمام اینها قدرت گرفته از تکنولوژی شرکت CloudSight است که از طریق API های مختلف می توان ایده های بهتری از این نرم افزار در نظر داشت.

نتیجه گرفتن در چند ثانیه

تصاویر مرتبط ، نتایج محلی ،مانند مراکز خرید و بیشتر…

پس از گرفتن عکس ، CamFind با استفاده از برقراری ارتباط با API های شرکت CloudSight برای شما نتایج دقیقی را در چند ثانیه فراهم می کند.نتایج جستجو تصاویر شامل نتایج محلی خرید و نتایج گسترده ای از وب که همه را در یک صفحه برای شما به نمایش می گذارد.زمانی که شما شیء را مورد بررسی قرار می دهید ، نتایج حاصل را نیز می توانید با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

دریافت برنامه CamFind:

download_appstoreget_on_google_play

CamFind

CamFind

پوستر فیلمی را می بینید اما زمان پخش آن را نمی دانید؟ عکس بگیرید ، CamFind نه تنها فیلم را شناسائی می کند بلکه اطلاعات آن ، ویدئو نمایشی (تریلر) ، زمان پخش ، قسمتی از داستان آن و همچنین سینما های نمایش دهنده آن را به شما نشان می دهد.

جریان زنده و محبوب

آنچه دیگران در جهان جستجو می کنند را به صورت زنده شما هم ببینید

CamFind

CamFind

این برنامه در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد تا جستجوی دیگر کاربران را نیز مشاهده کنید.Live Stream و جستجو های پر طرفدار را می توانید در برنامه به صورت زنده تماشا کنید. به دنبال دخیره جستجوی های جالب خود هستید ؟ به راحتی می توانید تصاویر جستجوی شده ی خود را در پوشه علاقه مندی ها (Favorite) ذخیره کنید و در کمترین زمان ممکن در هر جا به آن دسترسی داشته باشید.
دریافت برنامه CamFind:

download_appstoreget_on_google_play

CamFind

CamFind

CamFind

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

۲ پاسخ

  1. vida گفت:

    Thanks , خیلی خیلی جالب بود مرسی

  2. Sina گفت:

    ziba bodddddddddddddddddddd,doseshon daram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *