چرا صفحه های AMOLED از LCD بهتر هستند؟

tablighat

صفحه نمایش AMOLED سامسونگ

صفحه نمایش آمولد سامسونگ

AMOLED صفحه نمایش های جدید شرکت سامسونگ است که ویژگی برتری نسبت به LCD دارد

صفحه نمایش های AMOLED سامسونگ همیشه یک وجه متمایز از سایر رقبا بوده که همیشه شرکت سامسونگ این تکنولوژی را بروی اسمارت فون های خود پیاده کرده است  ولی بر روی تبلت های خود هنوز از این تکنولوژی جدید صفحه نمایش بهره نبرده است.حال این شرکت قصد دارد در سری جدید تبلت های خود از صفحه نمایش های AMOLED به جای LCD استفاده کند. این صفحه نمایش جدید یا همان آمولد قرار است بر روی تبلت های سری Galaxy S که هنوز معرفی نشده اند قرار داده شوند.

هم اکنون تصاویری از سوی این شرکت به بیرون منتشر شده که برخی ویژگی ها و برتری های صفحه نمایش های AMOLED را با LCD مقایسه کرده که به گونه ای میتوان گفت یک نوع تبلیغ برای محصولات جدید این شرکت به حساب می آید.حالا صفحه نمایش های آمولد  چه مزیت هایی نسبت به LCD دارند؟؟

صفحه نمایش AMOLED سامسونگ

صفحه نمایش آمولد سامسونگ

صفحه نمایش AMOLED سامسونگ

صفحه نمایش آمولد سامسونگ

در نگاه اول می توان به این نکته پی برد که در صفحه نمایش های AMOLED سامسونگ قدرت تولید رنگ نسبت به سایر صفحه نمایش های بهتر است ، رنگ های دارای طراوت و جنب و جوش بیشتری نسبت به دیگر صفحه نمایش ها هستند.

پس از بررسی های بیشتر متوجه شدیم که تولید رنگ در آمولد ها  در رنگ مشکی بیشتر به چشم میخورد و به خوبی می تواند این رنگ را نمایش دهد.

صفحه نمایش AMOLED سامسونگ

صفحه نمایش AMOLED سامسونگ

از ویژگی های جدید که شرکت سامسونگ بر روی تبلت های جدید خود می خواهد به کار ببرد AMOLED Cinema و AMOLED Photo را می توان نام برد.این تنظیمات جدید به کاربران اجازه میدهد تا در هنگام  دیدن ویدئو و تصویر تجربه بصری خوبی را به همراه داشته باشند.

آیا شما از طرفداران آمولد هستید؟ نکر شما راجب ویژگی های آن چیست ؟؟؟

Gsm Arena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *