Assassin’s Creed IV:Black Flag

tablighat

Assassin’s Creed IV:Black Flag

Assassin's Creed IV

Assassin’s Creed IV

در این نسخه ، داستان در مورد دزدان دریایی کارائیب در سال ۱۷۱۵ است . در میان این دزدان ، شما کنترل کاپیتان جوان و بی پروایی به نام Edward Kenway که یک Assassin است را دست دارید . به احتمال زیاد Edward با Connor و پدرش، Haytham رابطه ی خویشاوندی دارد . در این سری Edward را با موهای روشن و مسلح می بینم ( شمشیر مخفی ، دو تا شمشیر ، چهار تا تپانچه و شاید بیشتر ! ) .

شما همانند قسمت قبلی بازی قادر به هدایت کشتی هستید . ممکن است در قسمت ، شنا کردن در دریا کمی متفاوت تر باشد . در تریلر این بازی به جزئیات ( مثل حرکت چشم ها و موها ) نسبت به قسمت های قبلی توجه بیشتری شده بود و کیفیت کلی بهتر بود امیدوارم این قسمت از نظر داستانی قوی باشد و از نظر گرافیکی هم بازیکن را به بازی جذب کند .

این بازی در اول نوامبر در دنیا منتشر خواهد شد . شما هم اکنون می توانید این بازی را برای کامپیوتر با قیمت ۳۹٫۹۹ پوند و برای کنسول های PS3 ، Xbox و Wii U با قیمت ۵۹٫۹۹ پوند پیش خرید کنید .

همچنین شما می توانید در انیجا به تماشای تریلر جدید این بازی بپردازید.همچنین می توانید به کانال پی سی دراپ در وب سایت آپارات مراجعه کنید.

tablighat

عرفان

خالق من «بهشتی» دارد، نزدیک، زیبا و بزرگ؛ و «دوزخی» دارد، به گمانم کوچک و بعید؛ و در پی دلیلیست که ببخشد ما را ... «دکتر علی شریعتی»

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *