E3 ، پرهیجان ترین نمایشگاه تکنولوژی سال

tablighat
E3

اگر نگاهی کلی به تمامی مراسم ها، نمایشگاه ها و کنفرانس هایی که پیرامون دنیای تکنولوژی برگزار میشود بیندازیم به سختی میتوان یک کنفرانس و یا نمایشگاه را جدا از بقیه قرار داد. نمایشگاه های مانند CES یا MWC از برترین ها می باشند و یا حتی CTIA اما برای گروهی از افراد همانند من نمایشگاه E3 Gaming Expo که از امروز رسما آغاز به کار خواهد کرد بهترین نمایشگاه و مراسم مرتبط با دنیای تکنولوژی در سال جاری خواهد بود.

با پشت سرگذاشتن نمایشگاه و کنفرانس CES و MWC و چندین مراسم کوچک بزرگ دیگر مانند CeBIT حال در آستانه شروع E3 هستیم. در این نمایشگاه هم صحبت از سیستم عامل ها به میان خواهد آمد اما در ارتباط با دنیای بازی ها. E3 نمایشگاهی خواهد بود که به علت نوع و موضوع تقریبا پرهیجان و پرطرفداری که دارد حتی خبرهای کوچک نیز بسیار سریع منتشر خواهد شد و تمام علاقمندان بدون اینکه نیاز به یک معرفی ویژه باشد از آن باخبر خواهند شد.

E3 در سالیان نچندان دور مکانی بوده است که بزرگ ترین و مهترین محصولات تولیدی در دنیای گیم را به دنیا معرفی کرده است و از این بابت نیز دارای جایگاه متفاوتی با دیگر نمایشگاه ها میباشد به عنوان مثال در نمایشگاه امسال نینتندو اعلام کرده است اطلاعات قابل توجه و مهمی را از کنسول Wii U منتشر خواهد کرد و یا شایعاتی وجود دارد که شرکت های رقیب مانند مایکروسافت و سونی صحبت از آینده کنسول های محبوب خود خواهند کرد.

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *