الکامپ بیستم افتتاح شد

بیستمین نمایشگاه الکامپ

الکامپ بیستم امروز 16 آذر 93 به روی علاقه مندان گشوده شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری (ایسنا)،بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ، الکامپ (Elecomp 2014) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.

جنتی پیش از شروع مراسم افتتاحیه به موضوع فضای مجازی نیز اشاره کرد و چنین گفت : با توجه به اقدامات اخیر شورای عالی فضای مجازی برگزاری چنین نمایشگاه هایی در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی ، رونق بخشیدن به تجارت الکترونیک و برگزاری نمایشگاه های دیگر می توانیم به بهبود وضعیت فضای مجازی کمک کنیم.

در افتتاحیه مراسم این نمایشگاه بزرگ آقایان محمدحسن انتظاری و غلامحسین شافعی ، دبیر شورای عالی فضای مجازی و رییس اتاق بازرگانی و همچنین آقای علی فاضلی رییس اتاق اصناف نیز حضور داشتند.

بیستمین نمایشگاه الکامپ از امروز 16 آذر ماه شروع شده و تا 19 آذر 1393 ادامه خواهد داشت.بنابر گفته مجمع عمومی نمایشگاه ، ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت 9 صبح الی 16 عصر می باشد .

که طبق آمار به دست آمده 350 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور داشته و از تمامی علاقه مندان به این عرصه دعوت به عمل می آوریم تا در این نمایشگاه شرکت کنند.

نمایشگاه الکامپ،یک رویداد تکنولوژی و فناوری اطلاعات در ایران محسوب می شود و همه ساله بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب می کند.بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی مانند شرکت های خدمات اینترنتی و محصولات فرهنگی و همچنین غرفه های دولت الکترونیک در این نمایشگاه حضور یافته ، محصولات و خدمات خود را برای بازدید کنندگان به نمایش می گذارند.

padidehnews

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *