FIFA Soccer 13 برای iOS در دسترس

tablighat

طرفداران فوتبال که یک دستگاه iOS هم در اختیار دارند، بد نیست بدانند که بازی معروف FIFA Soccer 13 برروی آیتونز اپ استور قرار گرفته است. البته این بازی مجانی نیست و برای دریافت آن از اپ استور می بایست مبلغ ۴.۹۹ پوند یا ۶.۹۹ دلار بپردازید.

FIFA Soccer 13 جدید برای iOS که توسط Electronic Arts تهیه شده است، به شما اجازه می دهد تا به ۵۰۰ تیم مختلف در ۳۰ لیگ به همراه حدود ۱۵۰۰۰ بازیکن دسترسی داشته باشید. در این بازی حالات مختلف Quick Match, Manager یا Online Multiplayer و Tournament game در اختیار کاربر قرار دارد و می توانید در ۳۲ استادیوم مختلف در سرتاسر جهان بازی کنید.

برای انجام بازی FIFA Soccer 13 می بایست یکی از دستگاههای iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch 3, iPad, iPad 2, the new iPad یا iPod touch 4 را در اختیار داشته باشید، اگر چه EA برای دریافت بهترین بازدهی پیشنهاد می کند که این بازی را برروی آیفون ۴ اس، آیپد ۲ و آیپد جدید نصب نمایید. برای دریافت بازی از iTunes App Store اینجا کلیک نمایید.

geeky-gadgets

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *