Gameloft:آینده بازی های ۲۰۱۲برای iOSوAndroid

tablighat

همان طور که مطلع هستید Gameloftیکی از بهترین و بزرگ ترین شرکت های سازنده بازی های با کیفیت وHDدر جهان بوده که برای اکثر اسمارت فون های دنیا چه iOS و چهAndroidیا سیمبیان،بازی های فوق العاده زیبا و گرافیکی را تهیه می کند.در گذشته برای مثال زمانی که به دنبال یک بازی با گرافیک و با کیفیت بودید میدید که بعضی بازی های به یک گوشی و برخی بازی های دیگر با گوشی های دیگر سازگار تر هستند و این برای برخی کاربران خوشایند نبوده است.

شرکت Gameloftاعلام کرده است که برای خود برنامه ریزی کرده است که شمال این میشود زمانی که یک بزای جدید برای مثال برایiOSطراحی و ساخت نسخه Androidآن را هم در همان موقع عرضه کند و کار را به تعویق نیندازد.

این خبر برای بازیباز های موبایل شاید بسیار جالب بوده چرا که زمانی که یک بازی برای یکی از این سیستم عامل عرضه شود برای سیستم عامل دیگر هم در همان موقع عرضه خواهد شد!و این کار Gameloftباعث می شود که دیگر توسعه دهندگان هم به این کار تشدید شوند.

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *