Google Glass جیلبریک شد

tablighat

Google Glass جیلبریک شد

Google Glass

Google Glass

بالاخره  Google Glass در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفت تا آن را از هر جهت بررسی کنند. اما در این میان خبری منتشر گردید که باعث شگفتی تمامی کاربران محصولات دیجیتال شد. هکر معروف   Saurik که نام اصلی وی Jay Freeman است و خالق  Cydia  است کار خارق العاده ای انجام داد که همه را میخکوب کرد. او توانست تنها ۲ ساعت پس از ارائه Google Glass آن را جیلبیرک کند. کسی باور نمی کرد که دیوایسی که تازه پا به دنیای دیجیتال گذاشته، به این سرعت کم بیاورد و جیلبریک شود.  Saurik  گفت: من شب گذشته در حالی که با دوستانم شام می خوردم عینک گوگل را محک زدم و آن را در عرض ۲ ساعت جیلبریک کردم.

او این کار را به راحتی انجام داده پس ممکن است بعدها بتواند در زمان مناسب آن را ارائه کند تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. البته این موضوع مشخص نیست که عینک گوگل در صورت جیلبریک نبودن چه محدودیت هایی برای کاربران دارد اما هرچه که هست این جیلبریک به کار خواهد آمد!

گوگل همانند اپل در هک دیوایس ها و نرم افزارهای خود محدودیت بسیار زیادی برای کاربران و هکرها نگذاشته است اما اگر قصد این کار را داشته باشد باز هم یک قدم از هکرها عقب تر خواهد بود.

Google Glass

Google Glass

tablighat

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. عارف گفت:

    قیمت حدودی این عینک و کاربرد های ان ؟
    با تشکر

  2. Omid Ka گفت:

    قیمت حدودی این عینک ۲۵۰۰ دلار که اگه بخواد وارد کشور بشه چیزی در حدود ۷٫۵ میلیون تومان میشه قیمت بالای آن به خاطر جدید بودن تکنولوژی آن هست.کاربرد هاش هم مسیر یابی.عکس برداری ، دادن اطلاعات مکانی و … هست که در نوشته های دیگر به اون اشاره می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *