iOS 7 در دست:متفاوت اما همان

tablighat

iOS 7 در دست:متفاوت اما همان

iOS 7

iOS 7

دیروز طی کنفرانس WWDC شرکت اپل تصمیم به رونمایی از سیستم عامل جدید خود یعنی iOS 7 کرد.ما هم ویژگی های مهم این نسخه را برای شما در یک مقاله کوتاه با عنوان ۵ ویژگی برتر iOS 7 بیان کردیم. پس از رونمایی این سیستم عامل نسخه ی بتا یا آزمایشی آن برای توسعه دهندگان و برخی علاقه مندان به بیرون منتشر شد.

ما آن را بروی گجت های خود نصب کردیم تا با تغییرات به وجود آمده ی آن بیشتر آشنا شویم.ما هنوز در حال تلاش برای هضم نگاه نو و احساسی که نسبت به iOS 7 داریم هستیم.نه آنچه که در عکس ها و فیلم های منتشر شده بلکه این یک نوع تجربه ی شخصی به حساب می آید.در نگاه اول آیکون ها ، انیمیشن ها و ویژگی های بسیار متقاوتی به آن اضافه شده است.

اپل در طی کنفرانس به این نکته اشاره کرد که طراحی خوب است نه فقط به معنای یک نگاه خوب بلکه در کنار طراحی ویژگی ها نیز به خوبی کار کنند.اولین مشکلی که ما با این سیستم عامل جدید داریم این است که نسخه ی نهایی آن تا پایان پاییز امسال برای تمامی کاربران به بیرون منتشر می شود.اما این بدان معنا نیست که ما نتوانیم از بهره مند شویم.

مهم ترین بخشی که در iOS 7 تغییر کرده است آیکون ها و ویژگی های گرافیکی این سیستم عامل است اما شاید شرکت اپل می توانست بهتر از این عمل کند.بخش شماره گیری نیز تغییر کرده است اما به نظر شما کمی ساده به نظر نمی رسد؟؟؟

البته باز هم نمی توان تصمیم نهایی را در مورد آن گرفت.شاید اپل در آینده به مانند iOS 6 در طی چند مرحله بتواند به نسخه ی نهایی و ایده آل خود برسد.نظر شما راجب تغییراتی که در این سیستم عامل ایجاد شده چیست؟؟؟؟

در زیر توجه شما را به عکس هایی از سیستم عامل جدید شرکت اپل iOS 7 جلب می کنیم:

Techno Buffalo

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *