درباره نسخه بازسازی شده BioShock

درباره نسخه بازسازی شده BioShock

bioshock-the-collection

 

اگر شما دو بازی BioShock و BioShock 2 را برروی استیم در اختیار دارید، بنابراین نسخه‌های بازسازی شده آنها را در زمان مقرر دریافت خواهید کرد اما شرایط مقداری برای دارندگان نسخه‌های ویندوز لایو این بازی‌ها پیچیده است. برای بازی BioShock شما بایستی یک تیکت در پشتیبانی توکی ثبت کنید که در آن اسکنی از رسید یا ایمیل تاییدیه یا چیزیکه ادعای شما مبنی بر خرید نسخه‌های ویندوز لایو را تایید کنند شامل شود. دریافت نسخه بازسازی شده نسخه دوم این بازی یعنی BioShock 2 مقداری ساده تر خواهد بود. برای این کار کافی است که تنها کد نسخه ویندوز لایو خود را در استیم وارد کرده و سپس شاهد افزوده شدن بازی به لیست استیم خود باشید.

اگر شما بخواهید که نسخه اصلی بازی‌ها را اجرا کنید، خبر خوب این است که هر دو نسخه، یعنی هم نسخه اصلی و هم نسخه بازسازی شده در لیست بازی‌های شما قرار خواهند گرفت. نسخه بازسازی شده BioShock Infinite شامل رایانه‌های شخصی نمی‌شود چون این نسخه با استانداردهای کنسول‌های نسل فعلی مطابقت داشته و با کیفیت بالای بصری و گرافیکی برروی آنها اجرا می‌شود.

BioShock: The Collection در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور ماه) برای برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد، نسخه استیم این بازی دو روز بعد یعنی در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور ماه) عرضه خواهد شد.

عرفان

خالق من «بهشتی» دارد، نزدیک، زیبا و بزرگ؛ و «دوزخی» دارد، به گمانم کوچک و بعید؛ و در پی دلیلیست که ببخشد ما را ... «دکتر علی شریعتی»

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *