نسل جدید عینک گوگل

tablighat

عینک گوگل

 عینک گوگل با طرحی جدید ممکن است در سال ۲۰۱۵ رونمایی شود

به تازگی شنیده ایم گوگل در حال کار بر روی نسل جدید از دستگاه های عینک جدید خود است که قرار است در سال ۲۰۱۵ رونمایی شود.شایعه شده نسل جدید از این عینک ها با طیف وسیعی از جدید ترین امکانات و طراحی ها قرار است همراه باشد.

در حال حاضر پرونده ثبت اختراعات مربوط به نسل جدید عینک گوگل ، طرح زیر را نشان می دهد که پیش بینی می شود دستگاه جدیدی که قرار است توسط گوگلبه تولید برسد به مانند طرح زیر باشد.

عینک جدید گوگل

عینک جدید گوگل

این عکس ممکن است طرح بعدی گوگل برای عینک هایش باشد و یا این احتمال را می دهیم طرحی از طرح های پیشنهادی این شرکت برای Google Glass در نظر گرفته شود.قبلا خبری از اینکه شاید در نسل بعدی این عینک ها به جای پردازنده Texas Instruments از تراشه های اینتل استفاده شود و یا اینکه هر دو آن ها در نسل بعدی قرار گیرند شنیده بودیم ، که در این صورت تمرکز شرکت اینتل هم برای بازاریابی این محصول در بازار های کسب و کار جلب شود.

هنوز شرکت گوگل نسخه مصرف کننده این محصول پوشیدنی ، Google Glass را منتشر نکرده است اما نسخه ای برای توسعه دهندگان این دستگاه با قیمتی در حدود ۱۵۰۰ دلار در دسترس است.که امروزه شما در برخی سایت ها و مقالات علمی دیده اید که یک توسعه دهنده از این عینک ها استفاده می کند. هزینه سفارش و خرید این محصول در ایران به ۷/۵ میلیون تومان میرسه که البته کارآیی نداره چرا که بسیاری از زیرساخت های آن در کشور وجود ندارد.

به محض دریافت خبر های بیشتر در مورد نسل بعدی عینک گوگل حتما شما را از زمان معرفی و رونمایی مطلع خواهیم کرد. نظرتون راجب طرح جدید این عینک چیه؟؟ به نظرتون از نسل قبلی جالب تر شده ؟؟

Geeky-Gadgets

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *