ویدئو: معرفی برخی ویژگی های ویندوز ۱۰

tablighat
ویندوز 10

ویندوز ۱۰

ویندوز ۱۰ مایکروسافت و ویژگی های زیبای آن

در نوشته های گذشته اطلاعاتی از نحوه بروز رسانی به ویندوز ۱۰ و نحوه رزور این ویندوز برای کاربران ویندوز ۷ ، ویندوز ۸٫۱ و ویندوز فون ۸٫۱ را بازگو کردیم. امروز قصد داریم برای کاربران پی سی دراپ ویدئویی از برخی ویژگی های سیستم عامل جدید شرکت مایکروسافت ، که توسط تیم توسعه دهنده آن تهیه شده است برای شما به نمایش بگذاریم.

در این ویدئو می توانید شاهد برخی ویژگی ها در بخش نوار وضعیت و نوار ابزار ویندوز باشید. همچنین منوی استارت نسبت به ویندوز ۸ و ۸٫۱ بسیار تغییر کرده و به مانند نسخه قبلی دیگر منوی استارت دارای صفحه جدیدی نیست.

به گفته مایکروسافت کارآیی با ویندوز ۱۰ بسیار راحت تر از نسخه های پیشین است و به راحتی برای تمام سنین قابل استفاده است. همچنین این شرکت برای کاربران قبلی خود هم امتیازاتی قرار داده است که به توانند به راحتی به ورژن جدید از این سیستم عامل بروزرسانی کنند.

این آپگرید و ارتقاء به صورت کاملا رایگان قرار است برای کاربران ویندوز های ویندوز ۷ سرویس پک۱ ، ویندوز ۸٫۱ و ویندوز فون ۸٫۱ که واجد شرایط هستند عرضه شود. البته این بروز رسانی ارائه شده قرار است برای یک سال باشد.پس هم اکنون می توانید این سیستم عامل جدید را رزرو و پس از عرضه آن را نصب و از آن لذت ببرید. 🙂

نکته: لازم به ذکر است که به طور کامل منظور مایکروسافت مشخص نیست این بروز رسانی برای یکسال رایگان است و یا اینکه مدت زمان استفاده از این طرح مایکروسافت برای یکسال است. بر همین اساس باید منتظر بیانیه های آینده این شرکت باشیم.

قصد شرکت مایکروسافت دریافت قریب الاتفاق کاربران است. به گفته این شرکت کاربرانی که بر روی رایانه های خود از سیستم عامل های ویندوز ۷ سرویس پک۱ ، ویندوز ۸٫۱ و ویندوز فون ۸٫۱ را دارند به راحتی می توانند به ویندوز ۱۰ بروز رسانی کنند. البته برای دریافت باید بروز رسانی ویندوز فعال و دستگاه به اینترنت متصل باشد.

Microsoft

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *