معرفی وب سایت مفید سری پنجم

tablighat
اینفو وب

اینفو وب

 

اسکریپ Spot

اسکریپ Spot

وب سایت خود را برای گفت و گو آنلاین آماده کنید

  وب سایت های شرکتی برای خدمات پس از فروش محصولات خود برای مشتریان خود امکان صحبت آنلاین کارشناس با مشتری را در وب سایت خود قرار می دهند.اگر شما هم مدیر یک وب سایت هستید و قصد دارید با مشتریان خود در ارتباط باشید می توانید از ابزارSpot.IM استفاده کنید.

با این ویژگی می توانید شرایطی را فراهم کنید که هم کاربران و بازدید کنندگان سایت خود را افزایش و همچنین با آن ها در ارتباط باشید و با آن ها به گفت و گو بپردازید.از این طریق می توانید نظر کاربران خود را جلب و همچنین به راحتی فعالیت های جدید خود را اعلان کنید که باعث ترغیب شدن کاربران به بازدید از وب سایت شما شود.

در این صورت شما در وب سایت خود می توانید میزبان کاربران به صورت آنلاین باشید که از گفت و گوی های آن ها به صورت زنده می توانید از حضور کاربران سود ببرید.

آدرس وب سایت: www.spot.im

 

آرشیو داستان و خاطرات

آرشیو داستان و خاطرات

آرشیو داستان و خاطرات

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که پای صحبت هایی کسی بنشینید و او هم از خاطرات و تجربیاتش برای شما صحبت کند.صحبت ها و تجربیات این افراد ممکن است انگیزه ای برای شما و حرف هایشان برای شما کار آمد باشد.

IRMFT که کوتاه شده ی جمله I Remember My First Time است، مجموعه ای از داستان ها و خاطرات افرادی مختلفی است که برای در اختیار قرار دادن تجربه های خود حرف های خود را بر روی این سایت می نویسند.

در این سایت افراد خاطرات و داستان های خود را بیان می کنند تا انگیزه و امیدی برای دیگران باشد.جالب است بدانید در این داستان های این وب سایت با عنوان اولین بار برای مثال اولین بار که ماشین خریدم ، اولین بار که سرکار رفتم و… آغاز می شود ، داستان ها و خاطرات اولین بار ها در ادامه آن بازگو می شود.پیشنهاد می کنیم برای یکبار هم که شده به این وب سایت سر بزنید.

آدرس وب سایت: www.iremembermyfirsttime.com

وب سایت های مفیدتون رو به ما هم معرفی کنید ….

پی سی دراپ

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *