تولد گوگل چه زمانی است؟

tablighat

شرکت گوگل

گوگل تا به حال در سال های متوالی در زمان های مختلفی تولدش را برگزار می کند

برای ماهم بسیار جالب بود و در تقویم و سایت های مختلف اینترنتی سرک می کشیدیم تا اطالاعات دقیقی از زمان دقیق تولد گوگل کسب کنیم.در این به مقاله جالبی که وب سایت About منتشر کرده بود برخورد کردیم.که در آن نویسنده این مقاله هم از تولد گرفتن ها در زمان های مختلف شرکت گوگل تعجب کرده بود.

گوگل در سال های متوالی زمان تولد خود را به تاریخ های مختلف منتقل کرده است در حال حاضر این رویداد بزرگ در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۵ مهر ماه) برگزار می گردد.زمان دقیق این رویداد به نظر شما بستگی دارد که در زیر برخی از تاریخ های مهم برای شرکت گوگل را بازگو می کنیم.

  • اولین ملافات بنیانگذاران گوگل لری پیج و سرجی که در تابستان ۱۹۹۵ در دانشگاه استنفورد رخ داد.
  • شروع به کار بنیانگذار جدید BackRub بر روی این موتور جستجو در ژانویه ۱۹۹۶
  • زمانی که این موتور جستجو رویکرد و نوآوری جدید برای پیدا کردن و رتبه بندی کردن وب سایت ها در آن استفاده شد.که در آن زمان نام الگوریتم گوگل تغییر کرد و به نام PageRank که حتی امروزه نیز کاربرد دارد تغییر کرد.
  • یا می توانیم زمان تولد این شرکت را از مانی که دامنه www.google.com ثبت شد در نظر بگیریم یعنی در سال ۱۹۹۷ اما جالب است بدانید که گوگل کسب و کار خود را در سال ۱۹۹۸ به طور رسمی آغاز کرده است

به طور کلی، برای محاسبه سن این موتور جستجو قدرتمند از سال ۱۹۹۸ استفاده می کنند.باتوجه به اکثر بررسی ها درست ترین روز برای افتتاح رسمی شرکت گوگل را می توان ۷ سپتامبر ۱۹۹۸ در نظر گرفت.اما این شرکت تاکنون زمان های مختلفی را برای تولد در نظر گرفته است مانند زمانی که یک سری از افراد به طور ناخودآگاه هوس کیک خوردن به سرشان می زند.

در سال های اخیر و برگذاری این رویداد بزرگ در تاریخ ۲۷ سپتامبر ، در نظر اکثر مردم این تاریخ ثبت شده اما تا به حال کسی به دنبال یافتن زمان دقیق تولد گوگل نرفته است چرا که به نوعی مدیران این شرکت هم تمایلی به برگزاری این رویداد در تاریخ اصلی خود ندارند بر همین اساس هیچ اطلاعاتی از آن منتشر نمی کنند.

About

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *